Yardımınıza ihtiyacım var fikirleriniz benim için önemli

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevdicicegim tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sevdicicegim
  1. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar merhabaaaopuyorumnanaktan

ben 3 yıllık evli 5 aylıkta bebeğim var.benim ailemden ve kocamdan başka kimsem yok vardı ama sorumsuzluğuyla bitti benim için.kaynanamlar karşımda ve sorunluyuz konuşmuyoruz sadece eşim var onlardan hiçbiriyle konuşmuyorum huzurumu kaçırdılar çünkü oyüzden bu evde durmak istemiyorum ama eşim ailesinin ytanlış anlayıp gbittiğimiz yerdede huzur vermiyeceğini düşünüyor.oyüzden burda kalmak zorundayım ama bu ev beni boğuyo arkadaşım yok çıkıp gezebileceğim yaz geldi bi kursa gitmek istiyorum kurslar kapandı spora gideyim yada yüzmeye diyorum ben başörtülüyüm karışık gidemiyorum.çalışamıyorum bebeğim çok küçük ama benim kendime bi başlangıç yapmak yeni hobiler yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorum bana önerebileceğiniz bişeyler varmı?böle olunca eşime yükleniyorum herşeyi ondan bekliyorum ama ben ona bağımlı kalmak istemiyorum onunla ayrı arkadaşlar ayrı herkesin herşeyin yeri ayrı oluyo..karmaşık yazmış olabilirim ama beni anladığınızı umuyorum bana yardımcı olun lütfen kafayı yemek üzereyim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 2 Haziran 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evde uğraşacak şeyler bulsanız? cam,ahşap boyama... çok zevkli işler bunlar : )

4. 2 Haziran 2010
  5. bahar27

bahar27 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende senin durumundaydım üstelik çocugumda yok yeni evliyim ama ailem uzakta eşimin ailesiylede çok candan degilim.burdan buluşma aktiviteleri oluyor buluşabişlirsin arkadaşlarla bbak bebegin var negüzel bende vakit geçsin diye kuş balık besliyorum onla ugraş ev işi derken zaman geçiyor zaten.ben iş haberide bekliyorum gelirse haber işe girecegim canım.kendini üzme mesela başörtülüysen genelde dini sohbetlere kermeslere katılabilirsin.inşllh iyi olursun arkadaşım:teselli:

6. 2 Haziran 2010
  7. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle tşk ederim ilgilendiğin için ama onun eğitimini almadan nasıl yapcam yaz olduğu içinde kapalı heryer:kedi:

8. 2 Haziran 2010
  9. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    çok tşk ederim canım benim ne güzel çalışma imkanın var benim bebeğim küçük olduğu için çalışamıyorum.burdanda arkadaşım yokki burdakilerle buluşayım yerimseniben
    blmiyorumki nerden bulabilirim öle yerleri evden dışarı çıkamaz hale geldim açıkcası evde dura dura hep ev işi artık böğğ geldi anlıcağın insanın ruhunun değişik şeylerede ihtiyacı var:1hug:

10. 2 Haziran 2010
  11. bahar27

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ricaederim canım evet senin bebegin var iş için zor olur haklısın.bak benimde arkadaşım yoktu burdan buluşma aktivitelerrine gir konular var ordan sohbete sende kjatıl mesela istanbullular buluşalım bursalı arkadaşlar görüşelim gibi yazılar yazıyor.bende o bölümden tanıştım arkadaşlarla ve buluştuk resimde çektirdik:)eger olursa tekrardan buluşucaz.hep evde durmakta bunaltıyor insanı eşin işten gelince gezmeye çıkmıyomusuınuz bazen?yada ailen orda degilmi?sen bu dedigim aktiviteye göz at forumdan canım opuyorumnanaktan

12. 2 Haziran 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

: ) yapa yapa da öğrenebilirsin. tabi istersenşutarafagitti

sadece malzemelerini alacaksın sonrası senin hayal gücüne kalmış
    kaydirigubbakcemile3
    azıcık cesaretkaydirigubbakcemile2

14. 3 Haziran 2010
  15. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler arkadaşlara.s.a.s.

16. 3 Haziran 2010
  17. bahar27

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    rica ederim canım umarım bi fikrin olmuştur:1hug:

18. 3 Haziran 2010
  19. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    ewet canım sayende biraz zaman geçirmek için bile olsa dediğin yerlere baktım hatta bitane arkadaş bile edindim sanal bile olsakaydirigubbakcemile2
    benim istediğim değişik şeyler ama zamanla aklımıza bişiler gelir herhalde seninlede tanışmak isterim sende istersenyerimsenibenyerimseniben