Yardımınıza İhtiyacım Var !! Saç rengii.. Lütfen Bakınnn

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve vamp tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : vamp
  1. vamp

vamp Guest

selam arkadaşlar.
    Benim saçlarım siyah. Ben uçlarını veya bir kısmını(yani tamamını değil) maviye boyattırmak istiyorum...sizce nasıl durur? tenim beyaz ve gözlerim renkli..

Acaba uçlarını mı bayatayım yoksa bir tutam sağ tarafı mı sadece...bu arada asi bi model olsun istiyorum :)

fikirlerinizi bekliyorum :1rolleyes:

2. 18 Haziran 2009
  3. vamp

vamp Guest

??????????

4. 18 Haziran 2009
  5. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    uçlarını boyatma bence saçlarının yanlarındaki tutamları boyat yada boyatma piyasada hazır satılan çıtçıtlar var al onlardan hemde her rengi var onların canın istediğinde takar istediğinde çıkarırsın mavisi turuncusu fuşyası her rengi var onların bijüterilerde var mutlaka bulursun

6. 19 Haziran 2009
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bende boyatmıştım deli zamanlarımda:eek: önleri uzun arkası kısaydı saçımın öndeki uzun tutamları boyatmıştım siyah saçın üzerine mavi hoş oluyor şakkıdı amma velakiiiin bu mavi boya boynuma saçımın deydiği heryere bulaştı boyattım gun bende eve gidip yıkadım yeşil oldu :1shok: ertesi gun kuaföre gidip söylediğimde her boya akar dedi bu daha çabuk akar dedi hihoyyyt
    yani boyatırsan hoş oluo ama uzun süre kullanamazsın

8. 19 Haziran 2009
  9. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    balyaj yap aama bna kalrsa mavi ypma ghemen akıo ve mavi enzor cıkan renklerden snra psman olrsn

10. 19 Haziran 2009
  11. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    mavi yıkandıkça yeşile dönüyo canım aklında bulunsun
    yaptırmadan önce iyi düşün

12. 20 Haziran 2009
  13. vamp

vamp Guest

çok sağolun kızlar... çıtçıt önermişsiniz. benim toka şeklinde mavi saçım vardı öyle pek belli olmuyordu toka olduğu. ama gelip bu boyamı deyip pat diye çekiyorlar ... :KK70: karizma yerlerde...yani ondan boyatayım dedim.. ne kadar süre gider ki akmadan ? ne kadar kalır yani?