yardımıza, fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve CARMENNN tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : CARMENNN
  1. CARMENNN

CARMENNN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kısaca özetleyeyim 8 aydır bebek istiyorum ve bu ay gerçekten çook uğraştım o yüzden de çok umutluyum..sat 4 eylül tahminen ayın son günü adet olamm lazım...sıkıntım şu;
    sanırım idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum ya da iltihaplanmam var bazen yeşilimsi bazen peynirimsi akıntım ve kaşıntım başladı 4.gün artık dayanamıroum..internetten biraz okudum ilaç kullanırsam ya bebeğe hiç zarar vermezmiş ya da oluşma asamasında olduğu için oluşmasına izin vermezmiş dediğimi gibi eğer olursa bir zarar olmazmışş..sizce napmalıyom ilaç içmeden tedavi olmam mümkün mü acaba??hamile olma şansımı azaltmak istemiyorumm..ama çokta sıkıntıdayım uyku uyutmuyor

2. 20 Eylül 2010
  3. CARMENNN

CARMENNN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kimse yok mu cvp yazacak

4. 20 Eylül 2010
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçirdiğin enfeksiyon için bir uzmana görün,uzmana hamile olma ihtimalin olduğunu belirt,kan tahlili yapmanı isteyecektir,tahlil sonucuna göre de ilaç verir. hamileysen de değilsen de tedavi olmak ilaç kullanmak zorundasın,eğer hamileysen tedaviyi geciktirmemek daha iyi çünkü enfeksiyon bebeğe zarar verir.

geçmiş olsun...