yardımlarınıza ihtiyacım var resimli

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tweety_ess tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : tweety_ess
  1. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dip boyamı evde kendim yapmak istiyorum. şu an nickini hatırlayamadığım arkadaşımın evde kendisinin boyamasından ve tutturmasından cesaret alarak. beni hatırlayanlarınız vardır kesin resimlerden :) saçlarım sarı. dipleri de, hani olur ya sarışınlar gelen diplerini kırdırırlar renk çok sırıtmasın diye. öyle açık karamel koyu sarı arası bir renk var ve kendi gelen yeni dip rengim var. yani saçımın dibi şu an iki renk. elimde de voila 10.0açık sarı var. bununla saçımı komple sarı yaptıkran sonra ( yani dipleri açıktan sonra) boyamayı düşünüyorum. bir de diplerde kullanayım diye palettte 10.0 açık papatya aldım. saç rengini 2-4 tona kadar açar yazıyor. nasıl yapmam gerektiği hakkında en ufak fikrim yok yardımlarınızı bekliyorumm. teşekkürler :)

Son düzenleme: 6 Şubat 2010
  2. 7 Ağustos 2009
  3. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh daha kimse yazmamş. ay bismillah başladım paletteden saçımın dibinin bi tutamına sürdüm. çok çabuk açılmaya başladı. dipler sarı olunca voilanın 10.0 ı ile boyicam komple. fark kalmasın diye. kaç dk bekletmek lazım acaba. çok durmasına gerek yok herhalde

4. 7 Ağustos 2009
  5. ozqem

ozqem Guest

bence istediğin renk olucak gibime geliyo ... bencede cok fazla tutma sonucuda yaz merak ettim :)

6. 7 Ağustos 2009
  7. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazıcammm :) resim de eklerim inş :) işte sürdüm şimdi diplere bekliyorum :) biraz açılsın da komple boyiim :) Allahım inşallah pişman olmam :)

8. 7 Ağustos 2009
  9. ozqem

ozqem Guest

inşallah canım olmazsn ya hadi bn çok merak ettm olmadımı ki:)

10. 7 Ağustos 2009
  11. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy yemin ediyorumm o kadar güzel oldu kiiii :) kuaförün yaptığından çok çok daha güzelll bayıldım ! :KK70: kendimle bi kez daha gurur duydumm :KK70: voila ile komple boyamadım akşam oldu diye :)

12. 7 Ağustos 2009
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    fotoda bekliyoruz:asigim:

14. 8 Ağustos 2009
  15. Beyondparadise

Beyondparadise Az İnsan Çok Huzur ;) Üye

Beğenildi:
    321
    Ödül Puanları:
    363
    saçlarının rengi güzelmiş ben kendi dip boyamı voilanın açık küllü sarısıyla yaptım röfleye para vermekten sıkıldığımdan böyle devam edicem güzel bi renk elde ettim 2. boyamam 3.süde geldi sayılır bi kaç ay sonra frenç röfle olucak kendileri

16. 8 Ağustos 2009
  17. tweety_ess

tweety_ess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt haklısın bi dip röfle 100 150 milyon çok çok pahalı. en iyisi bu yöntem

saçlarımı yaptım o kadar güzel oldu ki:) resm de çektim. makniadan yükleyince paylaşıcam. kuaförden daha iyi açtım ve hiç yıpratmadımm. deneyin korkmayın sarışınlar :)

18. 8 Ağustos 2009
  19. DrBune

DrBune Guest

canım dipboya hakkında bilgim yokkk ama sana çok acil bi sorum varrr...

Saçına bayıldım, aynısından ben de istiyorum ama kuaföre nasıl tarif edicem.. == ?? Sen nasıl tarif ettin ?? Saçın tüm boya mı , röfle mi ? Hangi sarı ? Çok soru sordum ama yardım edersen çok sevinirim..