Yardımlarınızı bekliyorum...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve verdinaaz tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : verdinaaz
  1. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Haziranda kendi evimize çıkacağız...Şu anda sadece yatak odası takımım var...Beyaz eşya mobilya perde halı... Hangi marka önerirsiniz nerden almalıyız...Yardımlarınızı bekliyorum...CADIARZU

2. 26 Şubat 2009
  3. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlı olsun canım ne güzel allah olmayan herkese versin inşallah valla hangisini beğenirsen onu al bence....

4. 26 Şubat 2009
  5. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153

Karar veremiyorum özellikle beyaz eşyada hangi marka olsun nasıl olsun diye. eşimde bana bırakıyor herşeyi sen beğeneceksin diyor...CADIARZUfisfisfis

6. 26 Şubat 2009
  7. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla benim buzdolabım ariston çok memnunum 3.5 yıldır arçeliğin ürünlerini beğenmiyorum:KK43: allah güle güle oturmayı nasip etsin inş.

8. 26 Şubat 2009
  9. drawww

drawww I FEEL LIKE A STAR! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hangi marka ve model alırsınız bilemem ama bir öneri benden;
    Buzdolabını mutfağınızdaki yeriniz müsaitse içi en geniş olanından alın, inanın çok rahat ediyorsunuz. Bulaşık makinesi için 5-6 programa gerek yok, 2 program yetiyor, hem de daha hesaplı. Çamaşır makinesinde özellikle dijital ekranlı modeller çok kullanışlı zamanı göstermesi açısından. Ve de en önemlisi bütün beyaz eşyayı A sınıfı, yani en az elektrik harcayanından almanız..
    Mutlu günler, sevgiler...

10. 27 Şubat 2009
  11. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153

Teşekkür ederim..yerimseniben

12. 27 Şubat 2009
  13. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Teşekkürler...Dijital ekranlı çamaşır makinelerinden hangisini önerirsiniz...Vestelde baktım ama güzel yıkamıyormuş öyle diyorlar...

14. 27 Şubat 2009
  15. drawww

drawww I FEEL LIKE A STAR! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim beyaz eşyalarımın tümü Bosch.. ve son derece memnunum. Çamaşır makinesi için de bu markayı önerebilrim. Yalnız bir dip not daha ekliyeyim: Normalde beyaz eşyaların garanti süresi 2-3 sene arasında değişir. Şu aralar hemen her firmanın yaptığı kampanya ile bu garanti süresini 7 seneye çıkartmanız mümkün, ürün başına 35-36 TL gibi bir bedelle. Bu özellikle daha pahallı olan buzdolabı ve çamaşır makinesi için çok önemli, yedek parçalarının çok pahallı olduğunu servisten bizzat öğrenmiştim çünkü.

Sevgiler,

16. 27 Şubat 2009
  17. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Ben fırın dışında bütün beyaz eşyalarımı Bosch aldım. Bosch'un fırınının pek iyi olmadığını duyduğum için fırınım da Arçelik...Çok memnunum ama yakında ankastre mutfak yaptırıcaz. O zaman beyaz eşyalarımızı Siemens almayı düşünüyoruz

18. 27 Şubat 2009
  19. azel_beliz

azel_beliz zümrüt Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bosch ve sıemens'i tavsiye ederim..fırın olarak belki bosch tercih etmeye bilirsin ama diğer ürünleri son derece kaliteli...zaten Robert Bosch boşuna dememiş;;''İnsanların Güvenini Kaybetmektense,Para Kaybetmeyi Tercih Ederim''diye...ürünlerinin sonuna kadar arkasındalar çok kaliteli...