yardımlarınızı beklıyorum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba bayanlar ılk kez nısanlımla bırlıkte oldum fakat bırlıktelık sonucunda kan gelmedı ve nısanlım bu durumdan cok rahatsız jınekologa gıtmeyı dusunuyoruz. gıttıgımde doktorda nelerle karsılasıcagımı sıtemız sayesınde artık bılıyorum. bu durumu nısanlıma acıklayamıyorum tabıkıde tepkılerıde normal aslında ınternettede arastırdım bıraz esneklık olabılırmı dıye bınde bır gorulen bırseymıs ama sızlerede danısmak ıstedım sızce neden kan gelmeye bılır? :bbo::çok üzgünüm:

2. 7 Nisan 2009
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    senin de dediğin gibi muhtemelen esnektir. keşke birliktelikten önce nişanlına bu konular hakkında bilgi verseydin ya da birlikte araştırsaydınız. ön bilgisi olsa tepki vermezdi belki. ayrıca sinir oluyorum bu erkeklere. kendileri her haltı yaparlar karşısındakinin durumunu kabullenemezler.

4. 7 Nisan 2009
  5. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle sana güvenmedigi icin bence cok büyük ayip ve sana haksizlik yapmis..soruna gelince esnek kizlik zari olabilir bende de pempe iki damla kan geldi ve hemen kesildi...herkesten kan gelmiyo bu bir kriter degil ki önce bunu anlamasi gerek

6. 7 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

tesekkur ederım arkadaslar .. aslında yanımda duruyo bu konuda ama erkek oldugu ıcınde kendını sartlandırmıs durumda kan gelmesı konusunda. ılk bırlıkte oldugumuzda o anda degılde temıslenırken bır damlacık geldı ve bırlıkte olurken cok da rahattık acı hısettım oda onun gırısındekı zorlamadan oldugunu dusunuyorum.ah bu erkekler yokmu :enbuyukkk: