yardimm esinin sperm dna sinda kirikligi olupta tup bebek de basari elde eden varmi a

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ARKAMAHALLE tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

20 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ARKAMAHALLE
  1. ARKAMAHALLE

ARKAMAHALLE yine vazgecmedim senden Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selamlar herkese esimde dna sinda kiriklik cikti ve mikro ile bile yuzde bes on arasi sans verdiler yerimde olsa ne yapardiniz ne hissederdiniz bu konuda bi bilgiis olan varmi

2. 21 Ekim 2010
  3. ARKAMAHALLE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hic kimse bisey yazmadigina gore yok dememk ne kadar zor b durum allahim yardim et bize

4. 21 Ekim 2010
  5. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11.078
    Ödül Puanları:
    238
    Canım mikro ile şansını dene derim ama erkek infertilisinde en iyi merkezi seçmen en mantıklısı laboratuvar açısından en azından her embriyona genetik tanıda yaptırırsın
    İnşalah sağlıkla en kısa zamanda gelir bebişin...

Son düzenleme: 21 Ekim 2010
  6. 22 Ekim 2010
  7. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim eşimde de kromozom traslokasyonu var.sizinki tam olarak nedir?resiprokalmi ?robertsonyanmı?birde kaç numaralı kromozomlarda kırıklık var?
    tüp bebek tedavisinde embriyolarımıza pgt yapıldı.şimdi iki kızım var canım.darısı sana ve tüm isteyenlere inşaallah.

8. 23 Ekim 2010
  9. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ümitsizliğe kapılma bizim gibi olup çocuk sahibi olan çok bu sitede...
    bol bol dua et sana nasip eder inşaallah Allah...

10. 23 Ekim 2010
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkamahale canım özlemiştim merak ediyordum seni çok zamandır yoktun eşinde problem çıkmış bu konuda fazla bilgim yok ama pgt ile bir çok bozuk hastalıklı genler ayıklanabiliyor şansında artıyor bak burda çok kişi var benzer olaylar yaşayan
    inşallah sizin probleminizde hallolur canım araştır iyice ben memorialde başladım tedaviye orasını iyi diyorlar laboratuvar konusunda başka 2-3 hastane yine var iyi bu konuda
    dileyim tez zamanda probleminizi halledebilmeniz canım inşallah bebeğinede kavuşursun sonrasında

12. 23 Ekim 2010
  13. ARKAMAHALLE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iki negatifim var mikroda canim
    zaten o yuzden derin arastirma yapildi
    bu mesajin inanki beni cok umutlandirdi canim cok sevindim tam olark nerde nasil bilmiyorum arastircam​

eylulum nasilsin canim bende seni ozlemisim ya evet uzun zamandir fazla takilmiyorum birde bu sorun cikit
    sen neler yapiyorsun kacinci gunundesin canim ve bu senin kacinci denmen olucak
    opuldun

14. 23 Ekim 2010
  15. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    eylulum nasilsin canim bende seni ozlemisim ya evet uzun zamandir fazla takilmiyorum birde bu sorun cikit
    sen neler yapiyorsun kacinci gunundesin canim ve bu senin kacinci denmen olucak
    opuldun
    [/QUOTE]

bende arada bir bakıyorum ama senden daha fazla takılıyorumdur sana uzun zamandır raslamamıştım ama aklımda olanlardan birisin inşallah bu problemide halledersiniz canım
    ben 4. tedavimdeydim canım memorialde başlamıştım adetin 21. günü iğnelere başlamıştım birde bant kullanıyordum adet olunca gittim diğer iğnelere başlayalım diğe kist yapmış iğneler iptal oldu tedavim doğum kontrol hapı kullanıyorum şimdi geçince kistim tekrar başlıycaz aralıkta geçer bende başlarım inşallah
    sıkıntılar yaşamadan olmuyor bunu daha iyi anlıyorum şimdi her tedavime sıkıntılarla başladım zaten
    kimilerine kepçeyle sunulurken biz çay kaşığınada razıyız yeter ki güzel bir şekilde gelsinler

16. 30 Ekim 2010
  17. ARKAMAHALLE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende arada bir bakıyorum ama senden daha fazla takılıyorumdur sana uzun zamandır raslamamıştım ama aklımda olanlardan birisin inşallah bu problemide halledersiniz canım
    ben 4. tedavimdeydim canım memorialde başlamıştım adetin 21. günü iğnelere başlamıştım birde bant kullanıyordum adet olunca gittim diğer iğnelere başlayalım diğe kist yapmış iğneler iptal oldu tedavim doğum kontrol hapı kullanıyorum şimdi geçince kistim tekrar başlıycaz aralıkta geçer bende başlarım inşallah
    sıkıntılar yaşamadan olmuyor bunu daha iyi anlıyorum şimdi her tedavime sıkıntılarla başladım zaten
    kimilerine kepçeyle sunulurken biz çay kaşığınada razıyız yeter ki güzel bir şekilde gelsinler[/QUOTE]

canim insallah bu tedavin son olur sende bu yolda cok ugras verdin rabbim yuzunu guldursun
    aynen allahim cay kasiginida eksik etmesin almasin elimizden bizler onada raziyiz artik neden bizi gectik mutlu sona varirmiyiz onu dusunuyoruz kendinden haberdar etmeyi unutma canim dularimdasin

18. 23 Kasım 2010
  19. ARKAMAHALLE

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yokmu arkadasalra yada bir bilgisi olan