yardımm! sezeryan sonrası...

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve MOR_ tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : MOR_
  1. MOR_

MOR_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar sezeryan doğumdan sonra cinsel organızın yapısında bir değişiklik gözlemlediniz mi? Acaba bende bi sorun mu var.. Mesela idrar deliği eskiye oranla daha aşağıda. Doğal olarak vajina da eskiye oranla daha aşağıda. Yani bu yönleri sırtüstü yatar pozisyonda olduğumu varsayarak düşünün. Eskiden idrar deliği klitorisin hemen altındaydı. şişmdi daha ortalarda.. Bi arkadaş rahim sarkması olabileceğini söyledi. Ama görmeden bişey denmez dedi.. Çok moralim bozuldu.. Acama sizlerde nasıldı..?

2. 2 Temmuz 2010
  3. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bunun sezeryanla bir alakasioldugunu düşünmüyroum çünkü sezeryanda vajinaya dokunulmuyorki bilindigi üzre karnından yapılıyor..
    bence başak bir durum olabilir sen dr daniş bi muayene ol derim..bende sezeryan oldum fakat vajinamda böyle sorunlar hiçolmadı
    çok geçmiş olsun canim

4. 2 Temmuz 2010
  5. MOR_

MOR_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet vajinaya dokunulmuyor ama rahme dokunuluyor.. belki onunla bi alakası olabilir diye düşünmüştüm. ama sizde herhangi bi değişiklik olmamış. Doğal olarak benim doktora gitmem şart oldu. :KK43:(( off inş önemli bişey değildir..