yardımm

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aryener tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : aryener
  1. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 13 hafta 3 günlük hamileyim kanamam oldu sabah sizdede bu haftalrda kanama oluyormu..düşük riski azalmış olması gerekmiyormu artık çok korkuyorum.yardım edin doktorum yat dinlen dedi.

2. 8 Mayıs 2008
  3. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım hiç üzülme ben ikiz gabeyim bende olmustu hem de 3 gün devam etti. Onemli olan aktif kanama seklinde olmamamsı. Eger lekelenme şeklindeyse dert etme.
    hemen ornek vereyim için rahatlasın, ofiste beraber calıstıgım arkadasım 14+5'te kanaması oldu, leke seklinde pambe renkli... Hiçbirseycigi yokmus cok sukur. Doktoruna gitti u/s de birsey cıkmadı yani.
    Gecmiş olsun, sakın üzülme

4. 8 Mayıs 2008
  5. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım.
    Bende en son geçen hafta çarşamba kanama oldu ki, şoka girdim resmen bişeyler boşaldı içimden ve baktığımda bayağı bir kan gelmişti dr. gittim bişey yok dedi ve bu kanama gün geçtikçe azalarak pazar günü geçti. şimdide koyu renkte akıntı gibi geliyo ama salı günüde dr. gittim bebek de bende iyiyiz. Öyle her kanamada filmlerdeki gibi bebişi kaybetmiyoruz allaha şükür. Daha önce lekelenme şeklinde oluyordu kanama geçen haftaki fazla olunca elim ayağım kesildi, ne yapacağımı şaşırdım. Ama allaha şükür ki hiç bişeycik yok. Lütfen sende kafana takma moralin düzgün olursa bişey olmaz. Zaten oldukçada büyüdüler, bence bu saatten sonra bişey olmaz. Kocaman bebek olmuşlar artık, nolca.yerimseniben
    Kendine iyi bak....Canını sıkma...

6. 8 Mayıs 2008
  7. aryener

aryener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seray bende de senin durumun olmuştu.6 haftalıkken olmuştu geçmişti.şimdi 13 hafta 3 günlükken oluduğunda baya ooldu ozamankine göre ama doktora gittim bebeğin eşiği aşağı inmiş birazcık dedi yatak isthati önerdi.bekleyeceğiz artık cinsiyatinide öğrendim kızmış yüzde 90 bir yandan da ona sev,ndim.sizin bellimi

8. 11 Mayıs 2008
  9. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım eğer dr. dinlen dediyse dinlen mutlaka. Benim kanamam olduğu gün pazara gitmiştim.:eek: banada dinlenmemi önermişti dr. ama eczaneye giderken gözüm pazara kayıverdi işte, kadınlık hali. ellerimde sanırım 3-4 kiloyu geçmeyen poşetler falan vardı ama o bile zorladı yani, farketmiyoruz ama dr. dinlenmemizi önerdiyse dinlememiz lazım. sende ihmal etme, aman bişey olmaz deme.
    Bizede büyük ihtimalle erkek dedi. kısmet ne olursa artık, sağlıktan başka bişeye dua etmiyorum.
    Kendine iyi bak. iyice dinlen...

10. 1 Şubat 2010
  11. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    Güncelliğini yitirdiğinden dolayı yoruma kapatılmıştır.Mutlu paylaşımlar a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.