yardımm??

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve nedense tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nedense
  1. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biriyle birlikteyim ailesini felan iyi bildiğim birisi temiz we efendi birisi gerçekten banada aşık buna tüm kalbimle eminim.bana dediki ben bu güne kadar 2 kişiyi sewdim ikisinide toprak aldı benden senide kaybetmek istemiyorum nolur gitme. böyle psikolojiyi bozmuş durumda.hatta rüyasında beni mezarımda felan görüyor(morali bozuk olduğunda sebebini sordğmda anlatıyor rüyasını) ama bişeyler aklıma takılıyor 4 ay boyunca sadece elimi tuttu we sarıldı hatta ewlerindeyken bile bu böyleydi.ama son 2 haftadır biraz daha farklı öpüp koklayıp biraz abartıyor belkide.bu normalmi sonuçta o da bi erkek ama bana öyle bi imaj çizdi ki 4 ay.bu biraz farklı geliyor belkide

2. 20 Aralık 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    rahatsiz oldugun psikolojisi mi yoksa fazla yakinlasmasi mi?

4. 20 Aralık 2009
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.660
    Ödül Puanları:
    463
    4 ay olduysa artık bu tip yakınlaşmak istemesi normal, rahatsız olduğunu söylersin olur biter

6. 20 Aralık 2009
  7. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani aslında aklımda soru işareti onları kaybetmiş sonuçta.tamamen silebilmişmidir acı çekiyordur belkide benleyken bi başkası aklına gelmemeli.beni kaybetmek istememesi güzel ama baya bi korkması gerçekten çok ilginç tawırları war bugün bırakıp gitme diye resmen yalwardı.ölcemde sezdimi naptı =S
    bi anda yakınlaşması normalmi eski haline alıştım belkide bu yüzden garipsedim

8. 20 Aralık 2009
  9. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    onu sewiyorum hiç bi yakınlaşması rahatsız etmiyo ama dediğim gibi aklımda daha farklı bi profil çizdi bu yüzden garipsedim belkide

10. 20 Aralık 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    diğer sevdiği iki kişi sevgilisimiymiş? toprak aldı derken gerçekten ölmüşler mi sebebi neymiş.

onları hala özlüyormuymuş?

12. 20 Aralık 2009
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.660
    Ödül Puanları:
    463
    hıım anladım rahatsız olduğun konu birden değişmiş gibi olması bence normal ya, sonuçta erkek, hormonları normal çalışıyorsa sevgilisine yakınlaşmak istemesi doğal
    ama eski sevgilisini unutmamış olabilir gibi geldi bana, ben olsam sürekli ondan bahsetmesinden ve bana ölecekmişim gibi davranmasından rahatsız olurdum asıl, çok normal bi ruh hali gibi gelmedi, depresyonda olabilir, eğer bu haldeyken çıkmaya başladıysanız, çok dikkatli olmalısın bence sana ilgisi "gerçekmi" yoksa diğerinin boşluğunumu kapatmaya çalışıyor bunu iyi tahlil etmeni öneririm

14. 20 Aralık 2009
  15. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızz seviyorum oda seviyor diyosun ama eski sevgilileri nasıl ölmüş hangi manada yani anlayamadım :uhm:

16. 20 Aralık 2009
  17. danskolik

danskolik yeniden aşık... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence ters bi durum olduğunda biz bayanlar hissediyoruz,sezgilerimiz çok kuvvetli.dikkat et bence arkadaşım,biraz ağırdan al herşeyi.rahatsız olduğunda açıkça söyle.özellikle şu kaybetmek istemediğini söylüyomuş gitme falan diyomuş ya ikide bir.kendimi kötü hissediyorum böyle söylediğinde,gittiğim falan yok söyleme diyebilirsin.

18. 20 Aralık 2009
  19. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    4 ayı devırmıssınız ılıskınızde aslında normal bırazcık..
    ama sorun sanırım gercekdende psıkolojısınde sorun var cok bılınc altında sevdıgını kaybetme durumu yer alıyo oncelıkle ona yanındayım ve asla gıtmıycem guvenını vermelısınız..