Yardımm

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve prettywitch tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

    30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : prettywitch
  1. prettywitch

    prettywitch Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām, Üye

    Katılım:
    13 Ekim 2009
    Mesajlar:
    1.360
    Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    mrb kızlar benim arka dişim çok ağırıyor ve apse yapıyordu . bende dişimi çektirdim tabi bir süre ilaç kullandıktan sonra doktora gittim ve zorla çekti . ama damağın üzerinde dişim çekilmiş olmasına rağmen apse oldu şişti yine . ne yapmalıyım bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ??bilmiyorumkismile
     
  2. 31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : prettywitch
  3. BalSurat

    BalSurat Yeni Üye Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2010
    Mesajlar:
    3.090
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Doktor çekim sonrasında neden tekrar antibiyotik vermediki..Bende bugun ilaç kullanıp apsesi geçmiş dişimi çektirdim.Doktor yine antibiyotık ayzmış.Bence çekimden sonra tekrar içmeliydin enfeksiyon tamamen kuruması için
     
  4. 31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : prettywitch
  5. BalSurat

    BalSurat Yeni Üye Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2010
    Mesajlar:
    3.090
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    :sinifsinif:Neden doktora gitmedin yada tlf aramadın
     
  6. 31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : prettywitch
  7. ysl_cinema

    ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

    Katılım:
    30 Eylül 2009
    Mesajlar:
    1.199
    Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    enfeksiyon kurumadan çekip yapamaz,kullanmıssın zaten, çekimden sonra hijyene dikkat etmediysen tekrar apse yapmıştır vakit kaybetmeden doktora git tekrar antibiyotik verir, dr ye hemen git ölüme bile gidiyor diş apsesi Allah korusun. geçmiş olsun
     
  8. 31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : prettywitch
  9. prettywitch

    prettywitch Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām, Üye

    Katılım:
    13 Ekim 2009
    Mesajlar:
    1.360
    Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    çok saolun kızlar hemen gidicem yarın