yardımm!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve seeevv tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : seeevv
  1. seeevv

seeevv yorgunum artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam arkadaşlar sizinle bişi paylaşmak istıyorum,lütfen aklınıza fikrinize ihtiyacım var,bundan bi kaç ay önce annemle tatile gittik,orada biriyle tanıştık hoş bi çocuk,anladım tavırlarından bana bişiler hissettiğini,bu kişi otelde çalışan biri tabii,otelle alakalı bi kaç bişiler soruyorduk,neysee fazla uzatmadan konuya giriyim biz döndük tabi aradan,döndemeden o kişini kartını aldık verdi daha doğrusu baya annem benle ilgilendi samimi ydik.ben döndükten sonra otelde rezerve için aramak zorunda kaldım onu neyse o bana ben ona derken bu telefonlaşmaa ben gelıyorum dedi görüşelim dedi bende yok falan dedikten sonra tamam dedim.geldi görüştük özel hayatından konu açıldı arkadaşının olup olmadığını sordum bana sölemedi:)bi ara telinden bişi gösterirken kendi adıyla bı kızın adını gördüm tabi bunun boşluk anına geldi hemen adı nı falan kapatmaya çaliştı ben bozuldum ama o an bişi sormadım ilerleyen zamanda sordum kimdi o dedim,işte annemin adı falan filan derken dayanamadı söledi 4 yıllık bi ilşkisi varmiş o kızda ondan uzaktaymiş bana fotoğrafını bile gösterdii ay ne uyuz bi durum:KK70:ben şok oldum ama belli etmedim...işte kalktım sonra ben eve geldikten sonra msj attı yolumuz bi yerde kesişir belki falan dedi..kısacası mesajlaşıyorum kız arkadaşşını da sevdiğini söledi benide sevdiğini söledi.yaaa bu ne yapmaya çalşıyor sizceee?????? ne yapmalıyımmm bi yolll gösterin?

2. 10 Nisan 2010
  3. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu arada bi yandan üzülmeni istemıyorum dıyor bi yandan mesaj atıyor bana yine gelirsin gezdiririm seni buralarda dıyor,,,kafam allak bullak en son artık kız arkadaşından falan konuşmka istemıyorum lütfen kapat dedim..oda en doğrusu bu dedi...farklı bi durum ama hoşlanmadım da değill aşk desen var sanırım :KK43:

4. 10 Nisan 2010
  5. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz?

6. 10 Nisan 2010
  7. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç kimse aynı anda iki kişiyi sevemez aşk ve sevgili anlamında bence ne msjlarına karşılık ver ne de görüş

8. 10 Nisan 2010
  9. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    böyle mi düşünuyorsun :KK43: bende tutukluluk yaptı garip bişi ama,ama haklısın engel olmam lazım kendimee,

10. 10 Nisan 2010
  11. helenic

helenic Guest

akannehir

12. 10 Nisan 2010
  13. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    helenic sence ne durum???????

14. 10 Nisan 2010
  15. helenic

helenic Guest

Şöyle söyleyim...

Sana ilgi göstermesi yada sana kartını vermesi; sadece senlik bir durum olduğunu düşünmüyorum. Otelde çalışan çoğu kişinin yaptığı gibi,ne kadar kıyma o kadar köfte hesabı; sende bu ilgizedelerden birisisin.

Belli oluyor ki,bitirmediği bir ilişkisi hatta belkide birden çok ilişkisi var...Bu durumdan da oldukça memnun.

Açıkcası ilişkisi olduğu halde halen elinde olta sallayan biriyle görüşmezdim. Hoş, ben zaten ne görüşürdüm ne konuşurdum, başta bu noktaya kadar gelmezdim bile.

Ben uzak dur derim.Bariz bir şekilde av peşinde. Sende oltaya gelmeyeceksin herhalde...

16. 10 Nisan 2010
  17. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bence uzak dur. Hem seninle bir şeylere başlasa ne olacak ki, 4 yıllık birlikteliği var ve gidip başka kızla ilgileniyor. Aynısını senle bir şeyler yaşasa sana da yapacak. Baştan güvenilmeyecek bir insan olduğunu belli etmiş. Helenic arkadaşıma katılıyorum çocuk av peşinde.

18. 10 Nisan 2010
  19. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklısınız ama ben bilmıyordum ki onunla görüşene kadar kız arkadaşının olduğunu,sordum ilk başta sölemedi,daha sonra işte boşluk anında teledonunda kızın adının görünce o anda ben soğuk durmyaa başladım ve sordum bana ilk olarak annesinin adı olduğunu söledi sonra sıkıştırınca evet 4 senelik kız arkadaşım var dedi.ve foroğrfını bile gösterdi..olta attı ama yemedim,belki telinde ki kızın adını görmeseydim ben hala görüşüyor olacaktım belkide ilerlemiş olacaktı..Allahın sevgili kuluyum...dedimki peki kız arkadaşını dedim mi anlatırım dedi güvenmesi için dedi ama anlatmamiş tabi..bu yine gelecek önümüzdeki haftalarda ve beni kesin arayacak...dediğiniz gibi yapıp açmayacağim teline....