yardımmm!!! bebişlerinizi nerde uyutuyorsunuz?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve muslukum tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : muslukum
  1. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben artık kızımı gece yatağında yatıramıyorum çünkü dönüp duruyor. park yatağı var, kafasının çarpacak diye yatıramıyorum. ne yapacağımı da bilemiyorum senağlama. yere yatak yaptım 10 gündür yerde yatıyor. uyurken yüzüstü dönüyor ve bi daha da geri dönemediği için uyanıyor dönüp duruyor, hatta dün gece de yü üstü yatarken tekrar sırt üstü dönemediği için bir baktım ki oturmuş vaziyette şok oldum. sizde de böyle dertler var mı??? park yatağında artık alta mı yatırmayı denesem diyorum. valla kafam öyle bi karıştı ki anlatamam :çok üzgünüm: bu arada ben yastıksız yatırıyorum siz? nolur çözüm önerilerinizi bekliyorum:çok üzgünüm:

2. 16 Ağustos 2009
  3. hilal1975

hilal1975 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım belki hata yapıyorum ama ben kendi karyolamızda yatırıyorum...Şu an küçük ve çok hareketli olduğundan kendi karyolasına sığmıyor..Küttt kafasını bi o darafa çarpıyor bi bu tarafa çarpıyor... Bende ne yapayım bizim karyola baya büyük..Etrafını yorgan ve yastıkla çeviriyorum ve orda yatırıyorum..

4. 17 Ağustos 2009
  5. EU3

EU3 Guest

daha önce yazdım hata verdi ben kendi odasında kendi yatağında yatırıyorum tabi korkuluk ayarı en üstte, yazlığa babaannesindeki park yatağı götürdük oradada altta yatırdım üstten hemen düşer çünkü, uyanır uyanmaz ayağa kalkıyor, yastıksız yatırıyorum bu arada

hilal iyi cesaret ediyorsun kendi yatağınızda yastık yorganda olsa hareketlendiler artık allah korusun çok dikkat etmen gerekir, birde ayırmak için geç kalmazsın umarım, gittikçe zorlaşır çünkü

6. 17 Ağustos 2009
  7. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende yerde yatırıyorum cnm beşiğine yatamıyodu sıcaktan bi sağa bi sola dönüyodu ve uyanıyodu.bende yere 2 yorgan seriyorum etrafınada yastıkları koyuyorum çok rahat uyuyo.ama bi kaç gündür çok sıcak olmuyo tekrar beşiğinde yatırmayı deniycem.alışması lazım artık kışın yerde iyi olmaz

8. 17 Ağustos 2009
  9. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    siz nerde yatıyosunuz cnm?berabermi yatıyosunuz yoksa?

10. 17 Ağustos 2009
  11. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben 2008 ağustos annesiyim yatağında ayağa kalktığı için bende yerde yatırıyorum..bende aynı soruyu ağustos annelerine sormuştum hemen hemen hepimiz yerde yatırıyoruz..

12. 17 Ağustos 2009
  13. LELAL

LELAL fınfık kurdum büyüyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    3,5 , 4 aylık olana kadar sepetinde sonrasında da kendi yatağında yatmaya başladı o gün bugündür de yatağında yatıyor çok şükür ..
    tabiki benim kızımda çok dönüyor arada bam güm sesler çıkıyor hatta ilk zamanlar yatırdığımda dönerken sağını solunu çarptığı ve canı acıdıgı ıcın ağlayarak uyandıgı oluyordu ama artık o da öğrendi. yatağın içinde pır dönüyor o ayrı ama sonucta kendı odasında ve kendı yatagında yatıyorr. korkuluk ayarı suanda orta kademede yatagımız bıraz derınce yasından sonra bır alt kademeye ındırecegım.

14. 17 Ağustos 2009
  15. estel

estel Guest

4 atlık olduğundan beri kendi odasında kendi yatağında yatıyor..

kokulukları en üste kadar çekiyorum tabi..

benim oğlumda bütün gece yatağın her köşesini dolanıyo.
    bu günlerde geceler biraz daha serin oluyor o zamanlar daha az dönüyor..

16. 17 Ağustos 2009
  17. hilal1975

hilal1975 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cagancuk malesef kızımla ben yatıyorum.Eşim oturma odasında yatıyor...Şu an aaaaaaaaaa olurmu hiç diyeceksinizdir fakat şu an bizim için en iyisi bu...Ha bu arada hiç karyolasında yatırmıyor değilim..Nadirende olsa yatırıyorum...
    denizanası tabiki uyuduğu andan uyanıncaya kadar büyük kızımla beraber nöbetleşe kontrol ediyoruz..Zaten hafta içi anneanede..Ordada yer yatağında yatıyor...

18. 17 Ağustos 2009
  19. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    melihçiğim 6 ayından beri odasında maşallah alıştı tek başına uyumaya park yatağın alt seviyesine indirdik tabiki yoksa küt aşşağıya ayağa kalkıyor çünkü