yardımmm :S

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gamze_esra tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gamze_esra
  1. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek: yaa kızlarr ben sacımaa palettenın bugulu gece adlı boyasını surdum ustundekı resımle alakası yok cok koyu tuttu mafoldumben nasıl sarı yapabılırım bu sacıı mafoldumben:KK46:

2. 29 Haziran 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o rengin koyu olduğu numarasından belli zaten canım.4.36 nerdeyse koyu kahve gibi bişey olur.çok defalar dediler kutunun üzerindeki resimlere aldanmayın katalogtan karar verin diye.bikaç defa beyaz sabunla yıkamayı dene bakalım.inşallah açılır biraz rengi.bir de yeni boyamışsın ya ondan çok koyu gözükmüştür gözüne.bikaç defa yıkarsan değişiceğine eminim.sarı yapmaya gelince kolestonun yoğun renk açıcısı turunculaştırmadan açıyormuş diye duydum ama çok yıpratıyormuş.palettenin yoğun renk açıcısını güvenle kullanabilirsin ama o da turunculaştırıyor.açtıktan sonra küllülerle tekrar boyaman gerekicek.boyalı koyu saçı açınca malesef ki turuncu oluyor.

4. 29 Haziran 2010
  5. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa canım ben palette normalde acık tutuo sıyahı bıle yanı koleston gıbı olmadgı ıcın boyadım :KK43:(((( benım bu sacı 2 ayda acmam lazımmmmmmmmmmmmmm baska ne kullanıyım sencde

6. 29 Haziran 2010
  7. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önce bir dene beyaz sabunu bakalım açıcak mı.açılırsa biraz gittikçe rengini açarak boyarsın.bi hafta bekle bi daha boyamadan önce.bu arada da sabunla yıkamaya devam et.eğer kahveye kadar açılırsa rengi 6.0 ya boya önce.sonra 7.1 e daha sonra 8.1 e boyayarak devam et açmaya rengini.her boyama sonrasında bi hafta ara bırak en azından.

8. 29 Haziran 2010
  9. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    küllü renklerle boyamak daha mantıklı saç rengini açarken bence.bir de birden açık renge boyarsan turuncu olabilir saçların ona dikkat et.kademeli olarak açmalısın o yüzden.

10. 30 Haziran 2010
  11. morsorrow

morsorrow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kuaför derim ben, kuaföre git 2 ay sonra,

12. 30 Haziran 2010
  13. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kuafore gtcem de hanı dırek orıal grmesın saca zaten yıpranda o zamana kadar aksınn ıstıorum cnm

14. 3 Temmuz 2010
  15. morsorrow

morsorrow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hacı şakir beyaz sabun işe yarıyo ama sen sarışın olmak isityosun beyaz sabun sarışın olmana ne kadar fayda sağlar bilemicem,zor, oriel iyi değil ama sarışın olmak için oriel yaptırmak zorundasın.