yardımmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mehtapbaygus tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : mehtapbaygus
  1. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

kızlar 16 hafta 5 günlük hamileğim şimdiye kadar hiç bir yerim ağrımadı bugün öğleden sonra aşırı derecede sol kasığım ağrıyo normalmi sizce.doktora gideyimmi yoksa geçermi

2. 6 Mart 2008
  3. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun. ben sana git derim. aynı şikayetim benimde vardı. hemen acile aldılar altan muayene ettiler. bebek düşüyor olabilir dediler.. neyseki bişey çıkmadı...
    sende de çıkmaz inşallah canım ama dr.a bi görün derim

4. 6 Mart 2008
  5. ACELE

ACELE Guest

canım bebiş büyüyor artık normal ama yinede doktoruna danış inşallah sağlıcakla kucağınada alırsın:nazar:

6. 6 Mart 2008
  7. sherry456

sherry456 Guest

canım geçmiş olsun. bence telaşlanma belki yorgunluktan falan olmuştur biraz dinlen istersen.
    malum rahmimiz sürekli büyüyor ondan da olabilir.
    için rahat etmiyorsa doktorunu bi ara istersen.

8. 7 Mart 2008
  9. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence doktora da bir sor ama kasıklarının ağrıması normal bu zamana kadar olmamış ama artık olması gerekiyor o kadar panik yapma.

10. 7 Mart 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bencede normal canım..Rahmimiz büyüyor ve bebek yerleşiyor..Benimde solumda ağrı var devamlı..doktora gittik ama bişi yok dedi..idrarda iltihap olabilir falan dedi..ama temiz çıktı
    eger sağ kasığınız ağrıyorsa korkun dedi..o zaman hemen doktora gelin dedi canım..
    Eger çok şiddetli ise mutlaka git canım

12. 8 Mart 2008
  13. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

kızlar hepinize teşekkürler ağrım şimdilik geçti (sadece bi kaç dakika şiddetliydi)haftaya randevum var o zaman sorucam doktoruma.birde şu son zamanlarda acayip bi hareketlilik ve enerji var bende ilk 3 ayımın acısının çıkarttım resmen bunun içinde sanırım çok yoruldum.