Yardımmm!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve seda_koray tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : seda_koray
  1. seda_koray

seda_koray tıpış tıpış gel bebeğim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar aranıza yeni katıldım....ben 1,5 senelik evliyim ilk günden beri krunmuyoruz ve bebeğim daha gelmedi çok korkuyorum korkumdan doktora bile gidemedim .. sadece bebeğimi bekliyorum :KK43: bu ay 2 gün gecikme oldu ve benim hiç aksamazdı günü gününde olurdumm .. ve gittim test yaptım çıkmadı negatif idrar testii erken mi sizce bilmiyorum kafamçok karışık yardım edin lütfennn ..... ve adet günümde yaşadığım hiç belirtiler yok.. ama hamilelik belirtiside yokk ya ne yapıcam bennn .b ebkliyorum yine ..... bekle bekle ......:1no2::1no2::1no2:

2. 24 Mart 2010
  3. melekkose

melekkose guzel kizim yakisikli oglum Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba seda koray

4. 24 Mart 2010
  5. seda_koray

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canımm :KK70:

6. 24 Mart 2010
  7. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    seda_koray öncelikle hoşgeldin canım aramıza...
    birşey soracağım, kaç yaşındasın? biliyorsun eğer 30un altındaysan 1 yıl, üstündeysen 6 aydan sonra eğerki hamilelik olmadıysa doktora görünmek gerekiyor, hem sen hem de eşin gerekli testleri kontrolleri yaptıracaksınız ki bir sorun var mı yokmu öğrenin, gerekiyorsa tedaviye de biran önce başlarsınız, böyle beklemek hem çok zor (kendimden biliyorum benim de temmuzda 2 yıl dolacak) hem de inşallah yoktur ama bebek için bir sorun varsa yok yere zaman kaybediyorsunuz. fikrimi soracak olursan biran önce doktora görünün bir güzel muayene olun derim.
    yaptığın testle ilgili olarak da, valla ne desem bilemedim. 2 günlük gecikme normal sayılır bence ama için rahat etmediyse bir test daha yapabilirsin tabi, hatta kan testi en garantili sonucu verir sana çünkü idrar testlerinde geç döllenme gibi durumlarda yanlış sonuç alınabiliyor... neyse inşallah en kısa zamanda bebek haberini alırız ama doktora gitmeyi aksatma olurmu canım olumunekankayizsmile

8. 24 Mart 2010
  9. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    canım catwalk çok doğru yazmış...tedavişsi çok kolay olan rahmindeki ufacık bi yara veya
    iltihap bile bebeğinin olmasını engelliyor olabilir...doktordan enden korkuyorsun bir an önce doktora git
    çocukluk yapma bi sorunun varsada ortaya çıksın tedavi ol

10. 24 Mart 2010
  11. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bi an önce doktora gidip muayne ol tatlım kendini bu kadar üzmeee

12. 24 Mart 2010
  13. seda_koray

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım haklısınız dktora gitmem lazım ve gidicem bu ay ama hala hasta olmadım benn :KK43: niye ki hiç bilmiyorum bkliyorum hala saf saf ......:sm_confused:

14. 25 Mart 2010
  15. nusa

nusa Bir can koynumda, ikincisi karnında Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    86
    bizde yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz, benimde gecikme gibi durumlarım hiç olmazdı ama bu ay benimkide 2 gün gecikti, test yaptım negatif çıktı.bende senin gibi bekliyorum.bence adet olmayı bekle.adet olursan doktora git.çünkü doktorlar adetinin ilk günü çağırıyolar genelde.