yardımmm

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve essaa tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : essaa
  1. essaa

essaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    78
    kızlar geçen adet dönemim haziranın 7 si normalde ayın 1 ile 3 arasında adet olmam gerekiyordu.Ama olmadım.idrar testinde negatif çıkıyor.şimdi ben ayın 7 sinden sonra mı adet günümün geciktiğini hesaplayayım.yani bi kaç gün sonra bi test daha mı yapayım.yada ayın üçünden hesaplarsam ben neden adet olmadım.

2. 8 Temmuz 2010
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım her zaman kaç günde bir oluyorsan o gün kadardan hesap yap hem bugünde ayın 8i adetin 7si olsada bir gün geçmiş oluyor ben idrar testiyle sıkıntıya girme taraftarı değilim açıkcası her yer kan tahlilini yapıyor yaptır rahatla kesin sonuç alırsın idrar testinde zaten geç sonuç alınıyor birde geç döllenme olduysa hepten geç çıkar sende günlerce sıkıntı çektiğinle kalırsın

4. 8 Temmuz 2010
  5. fundaay

fundaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım,eğer korunmayı yeni bıraktıysan dengen de bozulmuş olabilir.en güveniliri kan testi idrar testi gecikmeden 10 gün sonra öneriliyor. tabi gecikmenin ilk günü yapılan hassas idrar testleri de yok değil. tavsiyem kan testi yaptırman. Allah gönlüne göre versin.

6. 8 Temmuz 2010
  7. JUSE

JUSE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    bence de kan testi.idrar testi alıp da negatifti pozitifti stresi yaşamaktansa.