yardımmmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar ya bir buçuk ay adetimden gecti doktora gitim ultrasyona verdi bi şey yok dedi evde yapılan testlerden yaptım ondan da sonuç alınmadı kan testi istedim gerek yok dedi napıyımm yardımcı olun:bbo:

2. 12 Mayıs 2008
  3. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANIMCIM EGER ULTRASONDADA GÖRÜNMÜYORSA KAN TESTİNE FALA GEREK YOK MEVSİMDEN KAYNAKLI ADET DÜZENSİZLİGİ OLUYOR BU DÖNEMDE. EGER ANNE OLMAK İSTİYORSAN İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA GERÇEKLEŞİR SIKMA CANINI

4. 12 Mayıs 2008
  5. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bence başka bi doktora git ve kan tahlilide yaptır doktorlar her zaman keseyi göremiyebiliyorlarmış böylece için rahat eder hemde başka bi sorun varsa (umarım yoktur) tedavine başlarsın

6. 12 Mayıs 2008
  7. nazobxuxlo

nazobxuxlo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    esmer kuş keşke doktora gitmeden kan testi yaptırsaydın ben evde idrar yaptım pozitif çıktı gittim hemen kan yaptırdım oda pozitif çıkınca doktora gittim ama ilk gittiğimde çok küçük göremeyiz dedi keseyi c.tesi gördük ama hala çok küçük kalp atışını duyamayız ayın 19undan sonra dedi ya başka doktora git yada emin olmak için bi labaratuarda kan testi yaptır çünkü çok küçükse ancak alttan ultrosan gözükür karından değil

8. 12 Mayıs 2008
  9. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım eger çıkmadıysa yoktur.. bu sıkıntı strestende aksaya bilir... benim ark. böle olmuştu 2 ay geçmişti hemen hemen oda tahliler felan yaptırdı hiç bi sonuç alınamıyınca .. meger menopoz degerleri yksek çıkmıştı...

10. 12 Mayıs 2008
  11. FidanAzeri

FidanAzeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende de 15 giun falan gecikmisdi adetin test yapdim neqatif cikti inanmadim doktora gittim gerecekten de hamile deyildim,hepsi stresdendir,kafaya takmamaya calis,baska hic bir problem yok engiselenme.bende de aynisi oldu ondan biliyorum.

12. 12 Mayıs 2008
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım olabiliyor bazen adet geçikiyor hamile olmasanda tabi neden geciktiğini dr.söylemesi lazım dr.tekrar bi git başka sorunlar olabilir adetin düzensizleşebilir bu da tabi hamile kalmanı zorlaştışrıyor.

14. 20 Nisan 2011
  15. kirmizikiraz

kirmizikiraz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi doktora görün bence hemen