yardımmmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nursenaa tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nursenaa
  1. nursenaa

nursenaa Guest

arkadaşlar ben başlık açıp sormuştum ama konular kayığı için konumu bulamadım .o yüzden tekrar açtım.ben idrar testinde poziitfi gördüm aynı gün kan testi yaptırdım negatif çıktı.ardından 10 gün daha bekleyip tekrar kan yaptırdım yine negatif.tekrar 4 gün gçince yine kan yaptırdım negatif çıktı.idrardan sonra 3 kez kan yaptırdım negatif çıktı.bu arada adetimide gördüm.yinede doktora gittim.eğer gebelik olsaydı şu an 7 haftalık olmam lazımdı.doktor karından ultrasonla baktı gebelik yok dedi.siz ne diyorsunuz?lütfen bir akıl verin.idrarda neden pozitif çıktı ?

2. 19 Eylül 2009
  3. nursenaa

nursenaa Guest

kimse yokmu yaa kafayı yemek üzereyim:KK43:

4. 19 Eylül 2009
  5. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    kan testi yanilmaz helde 3 kez yaptirip ücündede negatifi gördüyseniz buna inanmayip bide doktora gittiyseniz oda negatif dediyse niye inanmamakta israrcisiniz..idrar testi bozuktur yada tarihi gecmistir

6. 19 Eylül 2009
  7. nursenaa

nursenaa Guest

tarihi geçmemişti ama doktorda bozuktur dedi.benim şüphem vajinal ultrasondan deilde karından bakılandan 7 haftalık gözükürmüydü die.olsaydı doktor fark ederdi deilmi?

8. 19 Eylül 2009
  9. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim sanirim bazi seyleri kabullenmek gerek. insallah en kisa zamanda bebisini eline alrsin hayirlisiyla ama üzgünüm ki hamile degilsin....

10. 19 Eylül 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    gebelik kesesi olsaydi eger görünürdü tabiki ..ilk haftalarda doktorlarin tercihine kalmis bisey bazilari vajinal bakiyo bazilari karindan ...
    gebelik olsaydi eger kesinlikle kan testinde cikardi öncelikle yada ne biliimm kanda deger düsük ciksaydi doktorun vajinal bakardi testi tekrarlatirdi..sizde bu durumlarin hicbirisi yok..gebelik olsa bir sekilde kendini belli eder zaten...

12. 19 Eylül 2009
  13. nursenaa

nursenaa Guest

haklısınız arkadaşlar ben heralde buna inanmak istemediğim için saçmalıyorum galiba...kendime bahane arıyorum heralde::::::::::::........................::KK43:

14. 20 Eylül 2009
  15. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    3 kan testi ustune de regle olmussunuz, cok ortadaki idrar testiniz bozuktu, yeni ay yeni umuttur, regle gununden birinci gun diye saymaya baslayin 12 ve 18. gunler arasi gun asiri iliski yasarsaniz bu ay belki de tum o negatif testler pozitif gorulecektir. ama once morel ve rahat olup hormonlarinizin normal calismasini saglamak. bu ay guzel haberi verirsiniz Insallah.