Yardm ederseniz duacnzm...

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve AYLINNN7677 tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : AYLINNN7677
  1. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ...

Benim derdim sıkıntım hergün ölüp ölüp dirilmem..hergün ölceğim düşüncesi yaşıyorum..
    aslında herkes birgün ölcek..ölmektende değil korkum..yok arkamda borç bırakcam ,yok günahlarımdan azap görcem..yok anneme ne olcak..nefes alamıyorum..kalbime bir ağrı saplanıyor..sizce durumum psikiyatrilikmi ne yapmam gerek??

tşkler

2. 2 Ağustos 2009
  3. sessiz fxixrtxixna

sessiz fxixrtxixna ŞükürlerOlsunAllah'ım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yaşadığın ruh hali sana hayatı zindan ediyorsa mutlaka psikolojik bir rahatsızlıktır,bence biran önce bir psikiyatriste görün arkadaşım..

4. 2 Ağustos 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence de bir psikoloğa görün.sürekli dua et.allah yardımcın olsun.

6. 2 Ağustos 2009
  7. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu duygular malesef hic normal degil...
    bencede en yakin zamanda bir psikologa görün canim.opuyorumnanaktan

8. 2 Ağustos 2009
  9. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama hap veriyorlar ve yarı uyuşuk yaşıyorsun..iş hayatını etkiliyormuş insanların..

10. 2 Ağustos 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım psikiyatr hap verir.psikolog hap vermez,terapi uygular.gerek görürse ilaçlı tedavi için psikiyatra gönderir.

12. 2 Ağustos 2009
  13. meyyade

meyyade Guest

canım yazdıkların bana panik atak hastalığını hatırlattı. bence seni çok etkiliyorsa doktora git. aslında herkes ölümden korkar. çünkü gizemli bişey....toprağın altına giriyosun. bir boşluk düşündüğümüzde. ama oradada bir alem var ne kadar aklımız almasada... herkes ölecek.... bir de sana güne 16 defa Ya Hafiz(c.c) ismi şerifini okumanı tavsiye ederim...Allah şifa versin

14. 2 Ağustos 2009
  15. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    psikologmu?psikiyatrimi?buarada

16. 2 Ağustos 2009
  17. EU1

EU1 Guest

canim bendede buna benzer bir sorun vardi subat ayindan beri destek aliyor bana bir ilac verdi fakat ben yurtdisindayim bu bitkisel bisey yani vitamin gibi bende kimya okuyorum ve icindekileri az cok artik ayirt edebiliyorum bana iyi geldi damla zaten ve duzenli olarak terapiye gidiyorum kesinlikle butcene uygun olan bir terapis bul ve git cok alakasiz birseyden bile bu korku olabiliyor ben sorunun nerden kaynaklandigini buldum fakat henuz tam uzerimden atamadim ama geceleri uykudan uyanip olucem korkusu ve neler olcak sonra diye dusunup aglama krizlerine giriyordum o yuzden simdi daha iyiyim ayrica sana tavsiyem sosyal cevreni genisletebiliyorsan kendine keisnlikle kural koy haftada en az 2 kez bir isle mesgul nol sinema spor arkaadsla bulusma gibi

18. 2 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

panik atak gibi degil tam bence buarada seninki olumden degil daha cok oldukten sonra oalcaklardan korkmak oldugu icin panik ataktan ayriliyor tabi ben uzman degilim ama okuduklarimdan oyle hjatirliyorum