Yardm edin bana ne olur fikirlerinizi bekliyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti
  1. yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti

yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar eşimle severek ikimizde çok isteyerek evlendik.eşimi çok seviyorum. eşim nedense cok ilgisiz.bu baştan beri böyle değildi tabiki 4-5 yıldır işi gereği sürekli şehir dışına cıkıyor ve 1-1.5 yıldır aşırı ilgisiz..ben cok sıkıldım artık.hayatında biri olmadığından eminim gibi geliyor.2 tane çocuğum var..onlara belli etmemeye ve eşimin bu hareketlerinin sebebini anlamaya çalışıyorum anlayamıyorum .soruyorum kendiside bişey demiyor.mesela 15-20 günlüğüne tekrar şehir dışına çıkacağı günden bir gece önce kahveden gece 1 de geliyor..sebebini sorduğumda evde ne yapacağım diyor..uzaktayken arayıp sadece öylesine konuşuyor..ve günde 1 kere arıyor..ne olur bir fikir verin bana ne yapayım artık bişey düşünemiyorum ....

2. 27 Eylül 2009
  3. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcın olsun arkadaşımm....ilgiyi kendi üstüne çekmeye çalış mesela bu şekilde başla tarzını değiş yada saçını boyat eskisi gibi ilgilenme bakalım yine aynı davrancakmı sana.yok eğer yine aynıysa otur konuş ve bu durumda çok çok rahatsız oldunu söle

4. 27 Eylül 2009
  5. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kaç yıllık evlisin çok çok severek evlenmişsiniz madem acaba nerde bir hatanız oldu neden bu sana ilgisizliği şehir dışı işleri de kafamı kurcalıyo doğrusu ama güveniyorum diyosan ilgisizlik derken canım cinsellik demi yok

6. 27 Eylül 2009
  7. yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürederim kemancı.gecen ay sacımı kestirdim .cok uzundu ve baya bi kısalttım..bir tek laf etmedi saçım hakkında..10 gün sonra falan ben dedim saçımı kestirdim fark etmedin bile diye..ne dedi biliyormusun???fark ettim tabiki ama sen bana traş olduğumda saatler olsun demiyorsun bende o yüzden bişey demedim .d:KK70::KK70::KK70:(ağlasammı? gülsemmi?

8. 27 Eylül 2009
  9. yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    özlem71 hayır canım cinselliktede cok soğuk...kahveye cok alıştığını düşünüyorum ..ama evindeki mutluluktan daha önemli olabilirmi sizce?

10. 27 Eylül 2009
  11. ozlem71

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yok degil canım. ama bazı erkekler gerçekten düşkün kahveye

bak canım sana tiyo da vermiş ona tras olduğumda saatler olsun demiyosun diye sen onu arada pofpofla bakalım.

12. 27 Eylül 2009
  13. ozlem71

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    senden çokmu ilgi istiyor acaba dediğine göre öyle ....

14. 27 Eylül 2009
  15. ozlem71

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    peki evlendiğinizdede iş seyahatleri varmıydı sonramı oldu..

16. 27 Eylül 2009
  17. yalnxixz yxixldxixzlar xsxahitti

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inanın zannettiğiniz gibi değil cok konuşkanımdır normalde kendiside öyle...öperim severim ilgiliyimdir yani..cinsellik konusundada kesinlikle hayır diyen biri değilim..sanki ben hiçbir şeyi haketmiyormuşum gibi davranması,,yanımızda birileri varken durup dururken beni azarlaması.yatağa bile beraber yatamıyoruz mesela zaten kahveden gec geliyor.. sonra uykusu gelene kadar tv izliyor..canı isterse yatağa geliyor yoksa bir battaniye alıp koltukta uyuyor..ki 1.5 yıl önceye kadar böyle değildi..daha önce şehir dışına işe gideceği zaman salya sümük ağlayan ben şimdi fazla takmamaya çalışıyorum..çünkü doğru düzgün vedalaşmaz sanki burda misafirmiş gibi hissettiriyor..

18. 27 Eylül 2009
  19. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    durumun cok zor ama anladıgım lkadarıyla sende ona onun istedigi gibi ilgi göstermiyorsun sakayla karısık tras olduktan sonra sıhatler olsun demiyorsun demiş ya bu bir işaret... bide evliliklerde cinseliğin cok önemli oldugu söylenir sende bu konuda birseyler yap bence evine baglansın