Yardm edin mutfak dolabm

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

mutfak dolabı yaptıracam hangi rengi önerirsiniz koyu yaptırsam kir belli eder deniliyor siz ne tavsiye dersiniz çalışıyorum elimde bez dolaşmak zor olur kir göstermesin istiyorum çok az kaldı fikir verin bana :1rolleyes:

2. 5 Haziran 2009
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben açık renk mobilyayı seviyorum canım, yüklük dolaplarımı ve ayakkbılığımıda çok açık fildşi yaptırdım herkeste beğendi, bence mutfağada açık fildişi (tabii mat olacak cilalı mobilya değil) yakışır, yada yeşil yakışır bu benim fikrim tabiki de, başkaları ne düşünür bilemem, yeşil insanın ruhunu okşayan bir renk, soft bir yeşil olabilir, iki rengi kombine ettirerek yapırabilirsin ki...son günlerde bu çok moda, birde Beyaz Melek var burda üye onun mutfağıdaçok hoş gerçekten bir bak istersen fikir edinirsin, şimdiden kolay gelsin evde inşaat zor kafamçokkarıştı:KK46:

4. 5 Haziran 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım renginden çok dolap malzemesi önemli bazı kapaklar var lake deniyor galiba onlar da parmak izi çok kalıyormuş.

6. 5 Haziran 2009
  7. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Zevk meselesi bence bu ama bencede koyu renk tercih etme bide renk uyumuda önemli bence mutfak fayansların ne renkse ona yakışır bi şey tercih ett yerimseniben

8. 5 Haziran 2009
  9. kokoxsxxsx

kokoxsxxsx ardamm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne renk olursa olsun kesinlikile mat yaptır bence ben parlak kırmızı yaptırdım çok güzel görünüyo ama su lekeleri falan çok belli oluyo :1shok:beni kimse uyarmadı tabi bu konudakötükedihüso

10. 5 Haziran 2009
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    aslında mutfağa girince içini açacak bi renk olmalı. bi ara taşınacaktık yeni eve bende kırmızı yaptıracaktım sonra taşınma kaldı.
    benim şimdiki dolapların rengi meşe. leke fln göstermiyor ama ben hiç sevmiyorum bu rengi bende dolaplarımı boyatmayı düşünüyorum

12. 10 Haziran 2009
  13. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    mutlaka açık renk olmalı özellikle akçaağaç çok yakışır mutfağa. girdiğin zaman şöyle ferah görüntü verir ve mat olmalıa.spembe turuncu yeşil bunlarda çok hoş olurkaydirigubbakcemile2

14. 13 Haziran 2009
  15. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    açık renk oılmalı her turlu mobılya bence cunkı aydınlık ve ferah oluyo ))

16. 5 Ağustos 2009
  17. EU3

EU3 Guest

tsk ediyorum cevap veren herkese kesinlikle açık renk düşünüyorum inşaatla uğraşmak zormuş fayans beğen kapı pencere ama mutfak olunca özeniyo insana.s.

18. 7 Ağustos 2009
  19. xsxayan

xsxayan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Karar verdinizmi nasıl ne renk yaptıracağınıza merak ediyorum bitince foto ekleyin lütfen.