Yardm edin ne olur..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve axi___ tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : axi___
  1. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    yardım edin bi akıl verin napcam ben :KK43: 4 yıllık bi ilişkim vardı lise 2den beri birlikteydik.. cok kıskanctı kendisi.. ben liseden yeni mezun oldum şuan dershaneye gidiyorum.. nasıl ordaki erkeklere soru sorarmısım ben erkeklerle konusmayacagıma söz vermişim diye şuan benden ayrıldı artık arama beni bitti dedi güvenmiyorum dedi daha neler neler saydı ve telefonu kapattı.. ben bunu hakedecek ne yaptım bi soru sordum diye aldatmışım gibi davrandı ölsen bile sana geri dönmem dedi :KK43: 4 yıldır her an birlikteydik telefonda konusurduk mesajlaşırdık şimdi ben bi anda nasıl bitti deyip hayatımdan silecegim.. ben seni hayatımdan cıkardım üzülürsemde yaptıklarını aklıma getiririm ve aramam sana dönmem dedi.. aglamaktan gözlerim şişti.. üstelik sınava hazırlanayorum ben ne ders umrumda ne baska bişey hayatım mahvoldu sınavıda kazanamam :KK43:(((

2. 12 Aralık 2009
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    birazda onun canı ayrılmak istemiş bence

sebep bu olamaz.nevarki bunda

ne yani saçmalık... sen şimdi hiçbir erkekle konuşmayacaksin

mümkünmü bu....kalan kaldığı yerde kalsın bence...

hiiiiç eyvallah etmeyin..derslerinize bakın sınavınızı düşünün

4. 12 Aralık 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    boşu boşuna kendini üzüyorsun..ortada bişi yokken ,hayal dünyasında yarattığı bir olayla,senden ayrılıyorsa ,bu kişi için göz yaşı dökmek yerine iyikide kurtulmuşum demen lazım..belki ileride daha saçma sapan şeyler olacaktı ve daha çok canın yanacaktı..demekki senden soğumuş ki böyle bi yalanla seni kolayca bırakıyor..bırak gitsin..sen derslerine çalış..elini sallasan ellisi

6. 12 Aralık 2009
  7. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    söz vermişimde tutmamışım.. gercekten kimseyle konuşmuyordum ben sadece o günde sınıfta kimse yoktu yapamadım diye sordum.. yalancısın sen diye etmedigini bırakmadı bana :KK43: bi anda nasıl silip atarım herseyi.. :KK43:((

8. 12 Aralık 2009
  9. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    herkes beni suçlu görecek çünkü yalancısın yalan söyledin verdigin sözü tutmadın dedi. :KK43:( keşke sevmedigine inanabilsem tek bi gözyaşı dökmem .. ama kendi salaklıgıma da acıyorum nasıl bu kadar kör olmuşumda bi anda bırakıp gidecegine inanmamışım hayatımın ortasına koymusum onu :KK43:((

10. 12 Aralık 2009
  11. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ay güzelim duyanda ömrünü verdin falan sanacakki ,ömrünü verden ne olur böyle bir insan için..biri seni istemiyorsa sende isteme ,bu kadar basit yani..zaten ,bişz şu kadar beraber olduk ,nasıl bitiririm diye ,ilişkisi bitme noktasına gelen ama hala zorla ayakta tutmaya çalışan ve sonunda da mutsuz olan o kadar çok insan var ki

12. 12 Aralık 2009
  13. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya sen millete ne bakıyorsun..mileltin ağzı torba değilki büzesin..biri sorarsa sende yapamadık ayrıldık ,saçma sapan sebeple ayrılmak istedi dersin olur biter...umursamazsın da...

14. 12 Aralık 2009
  15. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    geri dönmezse napıcam.. sevgimi gectim onu bi anda atamam zaten içimden ama her an birlikteydik onunda alışkanlıgı var... ben kimseye dilip varıpta ayrıldıkta diyemem helede bu sebebten hiç diyemem.. kendime bile bitti diyemiyorum inandıramıyorum.. herşey bukadar basitmiymiş bi telefonla bitti hersey.. ona okadar baglandım ki herkesi hayatımdan cıkardım arayacak dert yanacak bi arkadasım bile yok adam gibi.. ancak burası var.. düşünün onun için neler yaptıgımı ama o bi soru sordum diye aldattım gözüyle bakıp yalancı ilan etti beni..

16. 12 Aralık 2009
  17. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    milletde degil derdim aslında ben kendime bile bitti beni bıraktı diyemiyorum ki sadece herkes boş boş konuşcak umtum o da degil.. ben bukdar basitmiyimde bıraktı bi bnun için:KK43:(

18. 12 Aralık 2009
  19. jeelibon

jeelibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi dershaneye gidiyorsun yarın üniversiteye gideceksin sen hiç mi erkek cinslerle muhabbet etmiyceksin ne kadar saçma bi düşünc e.onun canı bahane üretip ayrılmak istemiş bu nedenle insan gerçekten sevdiği birinden ayrılırmı bence onunki kıskançlıktan çıkmış paranoyaya dönmüş.sen iyisimi onun için bi dr ayarla tedavi olsun.kendini de üzme salla gitsin tecrübelerle kanıtlanmıştır hiç bişeye değmez canım geleceğini düşün.daha neleri çıkar karşına boşverr...