Yardm ltfen :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dilbestem tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : dilbestem
  1. dilbestem

dilbestem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm bayanlar 2 yıllık ewliyim we bu ewliliğim boyunca hiç mutlu olamadım eşimin sayesinde warsa yoksa arkadaşları hep yalan hep bahane sıkıldım artık bu durumdan
    çalışmama izin vermez benimle ilgilenmez hiç bir özel günüm huzurlu mutlu geçmemiş buraya gidelim diyorum işim var diyip beni başından atıyor ama sonradan duyuyorum ki arkadaşlarıylan bilmem falancaylan yani hiç bir ortak sosyal faaliyetlerimiz yok her akşam tartışmaktan bıktım usandım artık yılda bir yemeğe çıkarır o da bütün gece yalvarmama karşın çewremdekilerine bakıyorum herkez eşiyle geziyor napayım offf çıldırmak üzereyimmm fikirlerinizi bekliyorum tecrübeli bayanlar:KK43::-)çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 6 Ağustos 2009
  3. birsam

birsam Guest

şuan en mantıklı çözüm alıp karşına düzgün ve sinirlenmden ondan beklentilerini sölemen açıkca.

4. 6 Ağustos 2009
  5. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım zor bi durum otur konuş,ben seninle hayat paylaşmaya geldim ,ark.larından ayrılamıyosan neden evlendin gece yalnız kalıyorum seni özlüyorum falan desen olmasmı.sakin dille konuş.
    zor bi durum ama düzelir canım inş.

6. 6 Ağustos 2009
  7. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    ******* Eşinize içtenlikle bütün duygularınızı isteklerinizi
    belli ederek bir mektup yazıp cebine koysanız nasıl olur .
    Hani her konuşmayı deneyişiniz kavgaya gidiyorsa bir de böyle deneseniz ..

Bir de nasıl bir aile içinde yetiştiği de çok önemli
    Kendi annesiyle babasının ilişkisi de böyleydiyse eğer ;
    eşinize bu durum normalmiş gibi de gelebilir ..

Umarım eşiniz değişir canım

8. 6 Ağustos 2009
  9. sakinedurmaz

sakinedurmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senin durumuna çok üzüldüm inanki. bende 1 yıllık evliyim ve benimde eşim arkadaşlarına çok düşkün. bende ilk zamanlar senin gibi çok sorun yaşadım , hatta ilk aylarımız berbat geçti. daha sonra konuşa konuşa tartışa tartışa biraz halloldu gibi. en azından eskisi gibi değil. aslında benim kayınvalidemler evimin yanında kafası ondan rahat. sendede bu sorun varsa ondan olabilir. belki evde yalnız olduğunu ve çevrende bi yakınının olmadığını bilse bu kadar rahat olmaz. eşini en iyi sen tanırsın bu sorunu şimdiden hallet bence ilerde daha fazla üzülmemek için. inan içimi sızlattın.

10. 6 Ağustos 2009
  11. dilbestem

dilbestem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler bayanlar iki yıldır konuşuyorum sinirden artık saç kalmadı başımda boya yapa yapa mutlu deilmisin diyom mutluyum diyo ben deilim ama diyom nankörsün diyo hemen başlıyor tartışmaya tartışıyorum olmuyor güzellikle anlatıyorum dinliyor haklısın diyo bundan sonra değişecem aynı tas aynı hamam aileden kaynaklı çünkü düzenli aile yaşantısı olmamış ama birazcıkta çaba sarfetmiyor 2 yıldır mutsuzum huzurlu mutlu günlerim sayılı napacağımı bilmiyorum çocuk olur düzelir diolar hiç umudum yok bebeğin günahına girmek istemiyorum çek 5-10 yıl sonra düzelir diolar acaba o kadar ömrüm var mı ki içim tükendikten sonrane yapayım ne yazacağımı şaşırdım artık sewerek ewlenmemize rağmen sewgiye dair hiç bir şey yok bi kaç hafta önce telimi de aldı elimden hiç bir şekilde ulaşamıyorum ona aldatıyor mu dersiniz hayır ondan eminim ama bu yaptıklarının ne adı ne de açıklaması var sorumsuz nefret ediyorum ondan

12. 6 Ağustos 2009
  13. dilbestem

dilbestem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım denedim onu da denedim bir ay boyunca o yok gibi davrandım tık yok adamda ne sewdiği belli ne sewmediği anlamadım daha etkili bir şeyler bulsam

14. 6 Ağustos 2009
  15. ssengun

ssengun Bal Böceğim SeLeNiM Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bencede canım bi süre ona olan ilgini azalt isteklerini yapma sonraa neden böyle yapıyosun dediğindede sen bana 2 senedir bunları yaşatıyosun bı güzel günüm geçmiyo de ama tabi sabırlı olmayı ve sakın kalmayıda denemelisin

16. 6 Ağustos 2009
  17. dilbestem

dilbestem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bayramlar burnumdan gelir bi gün önceden anlaşırım onunla bak buralara gidelim annemlere sizinkilere falan filan tehditte ederim onu bak burnundan getiririm derim 1 ay boyunca ok der nasıl istersen öle olacak gözümü açarım adam yok ewde teli kapalı tüm bayram tek gezerim bu eşlerine söz geçiren bayanlar bi taktiğiniz falan var mı yoksa eşiniz zaten anlayışlı düşünceli biri gerek yok mu çok çaresizim
    ayrılmaya da yanaşmıyor bir ömür boyu böle çekilmez

18. 6 Ağustos 2009
  19. ssengun

ssengun Bal Böceğim SeLeNiM Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla canım benımkı senınkı gibi olsa eve girememz allah var parçalarım onu bu ne be bayramlarda bile yanlız bırakıyo teli kapıyo valla sıkıyosa o tel ben arayınca acılmasın burnundan gelir tek kelime sesinide çıkaramaz ama tabi her erkek farkldır canım bu arada bizde karşşılıklıdır o benım ben onun istemediği hiç bişiyi yapmam yaparsada cezasını çeker