Yardm ltfen

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve cevoshum tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cevoshum
  1. cevoshum

cevoshum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaslar, ben burnumdan ameliyat oldum 10 gun once, alci 5 gun once çikti, bugunde bantlari çikardim ama burun deliklerimin ikiside farkli, yani biri daha sivri gidiyor digeri daha yuvarlak, normalmi aceba? simetrik durmuyo delirmek uzereyim sanki bi taraf bi taraftan daha kisa. Aceba sisliktenmi oyle gozukuyor? Aranizada benle ayni sorunu yasayan olmusmuydu? Yardimci olurmusunuz lutfen :KK43:

2. 19 Eylül 2009
  3. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım büyük olasılıkla şişliklerdendir çünkü hiç birimizinki bantlar çıktıktan sonra süper değildi mucize bekleme zamanla ödemlerin inecek ve ilk görüntüsünden çok farklı duracak buna emin ol hiç korkma sadece bekle bizlerde ilk halini hiç beğenmedik ama zamanla şişlikler indikçe burunda şeklini alıyor ve güzelleşiyor inşallah seninkide öyle olur resim varsa görebilirmiyiz

4. 19 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

canim benimde öyleydi...bitanesi sivri öteki yuvarlak...bitanesi daha büyük öteki kücüktü...ama sisler indikce düzeliyor...benim hala hafif fark var ama o farki ben görüyorum...bildigim icin tabiki...:)

6. 19 Eylül 2009
  7. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    şişliklerin geçmesini bekle dicem sana:) bende bekliyorumkafamçokkarıştı

8. 19 Eylül 2009
  9. cevoshum

cevoshum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sagolun içimi rahatlattiniz valla, allah sizden razi olsun resmen kendimi paraladim evdede panik yarattim, benle ayni gun kiz kardesimde oldu ama onda hiç bir deformasyon yok, sadece burnu çok sis, benimkide boyle olunca çok korktum, Malesef fotograf eklemesini bilmiyorum, Tumena ne kadar bir surede fark azalmaya basladi sende?

Son düzenleme: 19 Eylül 2009
  10. 23 Eylül 2009
  11. cevoshum

cevoshum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar baska dusuncelerini paylasabilicek kimse yokmu? bugun bantlar çikali 4 gun oldu ve en ufak bi degisklik yok igrenc duruyo :KK43: Kriz gzçirmek uzereyim.

12. 23 Eylül 2009
  13. cera

cera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bence sinirini çok bozma herşeye olumlu bak benim bantlar çıkınca gördüğüm tek şey bir domuzun burnuydu her tarafım şişti burum deliklerimden biri büyük biri küçüktü ama haftalar geçtikçe o şişlikler azaldıkça burun tam anlamıyla belli olmaya başlıyor.Ayın 29 unda 1. ayımı dolduracağım ama hala üst dudağım botokslu gibi vede yanaklarım ve burnum şiş ama ilk haftaki o sinir bozucu burun artık yavaş yavaş değişiyor o yüzden çok sinirini bozma........:lepi:

14. 23 Eylül 2009
  15. PaSSioNn

PaSSioNn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok yarcımcı olmak isterdim ama benim 8. günüm daha.ınşallah 1-2 ay içerisinde şişliklerimizin %90 ı inerde rahatlarız.Geçmiş olsun...

16. 23 Eylül 2009
  17. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bu sorun hemen hemen herkeste var 6.aya kadar bu tur sikayetler cok normalmis

18. 23 Eylül 2009
  19. EU3

EU3 Guest

daha cooook erken sabırr