Yardm... Ne yapacam ben?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sweetygrl tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sweetygrl
  1. sweetygrl

sweetygrl Guest

ya ben aldatılmaktan korkuyorum?nişanlımın hiç bir şeyini yakalamadım ama genede bir korkum var hep aklımda bir şüphe?uyucam diyor acaba yanında bir kız mı var diyorum,teline msj geliyor acaba kim diyorum,yalnız yaşıyor gerçi istediğim anda evede giderim anahtar var.telini arada kontrol ediyorum şu ana kadar bişey bulamadım...evinde yastıkları kontrol ediyorum yerlerde saç var mı diye bakıyorum paranoya oldum.aynı iş yerindeyiz bazen patronla yemeğe gidiyorum diyor acaba diyip çıkıyorum dışarı bakıyorumki gerçekten onla ve yazın evleniyoruz...ben bunu nasıl atlatıcam?çevremdeki erkek arkadaşlarım hep aldattı kız arkadaşlarını onlardanmı etkilendim acaba?işyerindede bir kızın ondan hoşlandığından şüpheleniyorum çıldırıcam...

2. 12 Aralık 2009
  3. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    ya canım kusua bakmada bana biraz vaktin bol canın sıkılıyo gibi geldi, heyecan arıyorsun kendine sanki:nazar: insan korktuğunu mutlaka yaşar unutma, çünkü karşı tarafa hissettirip onu da buna sen hazırlarsın bilmeden.. rahat ol biraz aldatırsa güle güle.. sen böyle kastıkça faydası mı olacak adam zaten aldatacaksa

4. 12 Aralık 2009
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence nişanlına yaşadığın paronayayı anlat. yardım iste. neleri değiştirse daha mutlu olursun için rahat eder.iyice düşün anca beraber aşarsınız.
    yada psikologtan yardım al.

6. 12 Aralık 2009
  7. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    1.canım bu kuşkularını nişanlınada belli ediyormusun yoksa kendi kendinimi yiyip bitiriyorsun.
    2.bunları hissetmen için sebep ne? Daha önce nişanlının başka birisiyle ilgilendiğini felanmı hissettin yoksa sadece boş kuruntularmı?
    eger kuruntuların boşsa yazın evlenince çogundan kurtulursun bence çnkü zaten iş yerinde birlikteymissiniz evdede her zaman beraber zaman geçireceğiniz için pek sebep kalmaz. ama eğer bu kuşkulanı nişanlına belli eder ve onu sıkarsan hem sen hemde o çok üzülürsünüz.

8. 12 Aralık 2009
  9. sweetygrl

sweetygrl Guest

1-2 kere belli ettim ama bu derece değil sadece güldü ve sakin bir şekilde böyle bir şey olmdığını söyledi güvenin çok önemli olduğunu ve ona güvenmem gerektiğini söyledi.nişanlımın hiç bir şeyini yakalamadım boş kuruntu ama engel olamıyorum kendime...

10. 12 Aralık 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

"yrs" nickli üye de sen misin?

hemen hemen aynı içerik http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/333949-fikirlerinize-ihtiyacim-var.html şu linkte de var

kafamçokkarıştı

erkeklere güvenilmez güvenme... her dakika sor nerdesin kiminlesin diye... erkeklere güven olmaz... hele hele saman altından su yürüten bi tipse aldatıyordur garanti akannehir

12. 12 Aralık 2009
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    paranoyaklik canim bu abartma birak allah askina bu kadar korkarsan korktugun bir gün basina gelir

14. 12 Aralık 2009
  15. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne ayol böyleee...

bende nişanlımla aynı iş yerindeyim... odasında rus birtanede yardımcısı var

hergünde ruslarla işbirliği içinde .. aklıma bile gelmiyorr

16. 12 Aralık 2009
  17. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    eee buradaki bir sürü aldatılmaktan bahsedince,dizilerde bile bu olunca sende haklısın

18. 12 Aralık 2009
  19. _NURUM_

_NURUM_ Guest

paronayaklıktann kendini boş yere üzmekten başka bi şey deill.böle dewam edersenn mutluda olamazsın canımmm:kahve: