Yardm sever arkadalar okuyun..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Adesss tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Adesss
  1. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar koaför kursuna gidiyorum kursumuza sac yaptırmak için kadın sığınma evinden kadınlar geliyordu.bugün yaşadığım ve cok üzüldüğüm bi durum var. biraz uzun yazıcam ama sonuna kadar okuyun lütfen.bu olayı başından gecen kişinin azından anlatıcam.16 yaşındaydım babam başlık parası 2,5 milyar uğruna bana hiç sormadan zorla ablamın eşinin kardeşine verdi beni.dayak kumar içki vardı.zaten sevmiyordumda.dayak yiyor annemi arıyordum annemde sabret düzelir diyordu nasıl bir ailem vardı benim.2 sene içinde hamile kaldım ve eşim döverken cocugumu düşürdü ve bana sonradan cocugu sen düşürdün diyerek baskı yapıyordu.resmi nikah yapıcaklardı daha fazla dayanamayıp kacdım.ablam yanına aldı beni. 3ay yanında kaldım.ablam calışıyordu.ablam işdeyken enişdem tecavüz etmeye kalkdı ve oarada cocuklar içeri girdi ve ben hemen dışarı kaçdım.1 hafta sokaklarda yattım parklarda çalıların arasında..sabaha kadar uyumadım sabaha karşı dişlerim soğukdan titredi.geceleri beni farkeden erkekler oldu beni çagırdılar hemen kaçdım.ve en sonunda polisler beni görüp kadın sığınma evine getirdiler.üstümde elbisem ayağımda terliklerimden başka bişeyim yokdu.ordaki arkadaşlar benimle eşyelerını paylaştılar.hatta bir abla aldığı ilk maaşla bbeni götürüp diş macunu flan aldı.şampuanıda beraber kullanıyoruz.nüfus cüzdanım olmadığı için para alamıyorum.biyerdede calışamıyorum.kacarken nüfus cüzdanım eşimdeydi.ablamlarda yeniden cıkardık ama aniden cıkdığım için ablamlarda kaldı cüzdanım.geçen nüfus müdürlüğüne gittim nüfus kağıdı için 65 milyon istediler.caresiz kaldım. 3 ay sonrada kadınsığınma evinden çıkarıyorlar.babam ve abimler gördükleri yerde beni vurcaklar.rezil etmişim onları.

BUGUN Kı YAŞADIKLARIM DAN OKADAR ETKıLENDıMKı SıZLERLE PAYLAŞMAK ıSTEDıM.AĞLAMAMAK ıÇıN ZOR TUTTUM KENDıMı.GÖZLERıM DOLDU HEP.OKADAR MASUM OKADAR CARESıZDıKı GÖZLERıNE BAKAMADIM ıÇıM ACIDI.ALLAHIMA BıNŞÜKÜR ETTıM DUYDUKLARIM KARŞISINDA.ELıMDEN NE GELıR DıYE DÜŞÜNÜP DURUYORUM.BELKıDE ŞU MUBAREK AYLRDA RABBıM ÇIKARDI KARŞIMA.EVE GELıR GELMEZ KK DA ANLATIP YARDIM ıSTEMEK GELDı AKLIMA.VERMEK ıSTEDıĞıNıZ ELBıSELERıNıZ VARSA YADA RAMAZAN AYNININ FıTRESı OLUR BıŞEYLER YAPALIM ARAMIZDA.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  2. 28 Ağustos 2009
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım gerçekten çok üzüldüm ne acılar çeken kadınlarımız var allah yardımcıları olsun yardım etmeyi çok isterdim ama fitre vereceğim kişi belli daha fazlasıda beni zorlar keşke kullanmadığım şeylerim olsa ama inan müsrif olmasın diye herşeyden yeterince alan biriyim inş birileri yardım için el uzatır tek yapabileceğim dua etmek.

4. 28 Ağustos 2009
  5. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    evt cnm bende bugunden beri çok kötüyüm.çok etkilendim.kiminin parası kiminin duası. şartlar belliyse yapabilecek bişey olmuyor..ozaman sende bukredşimiz için dua et.

6. 28 Ağustos 2009
  7. satanistkesenpsikopatkedi

satanistkesenpsikopatkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kız kaç yaşında şu an?

8. 28 Ağustos 2009
  9. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    18 yaşında

10. 28 Ağustos 2009
  11. satanistkesenpsikopatkedi

satanistkesenpsikopatkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ben 17 yaşındayım bedenlerimiz uyar mı bilmiyorum ama kullanmadığım bir kaç şey vardır mutlaka birazdan dolabımı kurcalayacam varsa size ulaştırmaya çalışırım

12. 28 Ağustos 2009
  13. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    36,38 beden allah niyetinizi kabul etsin

14. 28 Ağustos 2009
  15. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ıyi de bu kız niye kaçıp ailesine gitmemiş te ablasına gitmiş onu anlamadım.

16. 28 Ağustos 2009
  17. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    allah yardımıcisin olsun caresizlik zordur bilirim..yalnız ona para elbse vs gibi yardımlar gecici cözümdür.eger yardım etmek istiyorsak kalıcı cözüm bulmalıyız.mesela iş imkanı olan yanına eleman arayan bir arkadasımız varsa bu teklifi sunsun derim.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  18. 28 Ağustos 2009
  19. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ailesi gördükleri yerde vuracaklarmış kan davası yapmışlar