Yardm!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve youyou tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : youyou
  1. youyou

youyou rose Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaslar bende burun ameliyati olmak istiyorum burun ameliyati olanlar tavsiye ettiginiz doktor varmi malesef nefes alma problemim var bikere ameliyat olmusdum viyanada ama olumsuz gecdi coook mutsuzum nefes alamiyorum ve bas agrisi yapiyorrr yardiminiz icin simdiden tsklerr saygilarr:Saruboceq:

2. 14 Eylül 2009
  3. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım viyanada estetikde oldun mu? ben de gelecek ay düşünüyorum. yarından sonra ankarada zühtü beye gidecem. bi kac doktora daha bakıyorum.

4. 14 Eylül 2009
  5. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben Emre ilhana ameliyat oldum kendisi kbb uzmani düsünürsen tavsiye edebilirim resimlerime bakabilirsinyerimseniben

6. 14 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

katiliyorum...herzamanki gibi...:p

nefes alma sorunu gibi seylerde kesinlikle kbbye ameliyat olmali canim...bende seneler ayni sorunu yasadim ve sonunda sükür doktorum sayesinde kurtuldum...

8. 14 Eylül 2009
  9. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    aslında ameliyata hem kkb hemde estetik doktoru girse daha iyi olur gibi geliyor. tabi bazı doktorlar var ikisinide cok ii yapan.

10. 17 Eylül 2009
  11. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarrrr bugün mesadaki KBB doktoruna gittim ve bütün sikayetlerimi cok güzel anlattı ve ameliyatı orda olmaya karar verdim. tek sorun mesadaki estetik doktorunun ismini daha önce duymamıstım. gökhan bey burnumun cok fazla sorunlu olmadıgını KBB nin işi bitince bende girip kemerini düzeltirim fazla bir işlem yapmayalım dedi. dogal bir burun istiyordum. ilk tercihi saglıga verdim. umarım estetik acıdanda güzel olur. cuma günü ameliyat olacam. heycan merak ve korku var.....

12. 17 Eylül 2009
  13. hannatos

hannatos Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelik olrak naci çelik derim beennn.yaptığı burunları çook beğniorum he güzl hem dğal yapıo.ama sağlk sorunun vrmşş o yüzden blemicem kbb doktoruna olman daha ii olur sanırım.sen blrsn tbi bol şans

14. 17 Eylül 2009
  15. sedans

sedans Guest

hayırlı olsunn cnm umarım istediğin sonuca ulaşırsın resımlerıne bakarıs burdan... hiç duyulmamış bazı dr.lar war ve copk başarılı çalışmalr yapıoolar... bnde ankarda olcam sanırım artıkk istanbula falan gecmiim.. geçmiş olsun şimdiden sana...

16. 17 Eylül 2009
  17. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    tskler canım. korku bastı beniiii:sinifsinif:
    durumdan haberdar ederimmm