Yardmnza, fikirlerinize ihtiyacm var...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve proing tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : proing
  1. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hafta sonu ilk defa uzaktan bir arkadaş aracılığı ile biriyle tanıştım, daha önce hep görücü usulü ile tanıştırılmıştım,
    Buluştuk 1 saat kadar oturduk ama görüşmemiz sırasında hep suskunluklar yaşandı bende konuşucağımız birşey yoksa kalkalım dedim, beğenmediniz sanırım falan dedi, bende açıkladım durumu falan, çok efendi ,yakışıklı biriydi ama sorun şu ki konuşmak istemiyor gibiydi, genelde ben sordum herşeyi sorabilirsin cevaplarım dedi, ama karşılıklı sohbet ortamı yaşanmadı, bana soracağın yok mu dedim seni bana okuldaki bütün arkadaşların anlattı seninle ilgili hiç bir şüphem yok dedi,(benim daha önceden 4 yıl çalıştığım okulda çalışıyor kendisi )neyse 1 saat kadar oturup kalktık msn adresimi aldı bende onunkini, telefonlarımız var birbirimizde,
    eve geldikten sonra aracı aradı ne diyorsun beğendin mi diye tanımaya değer biri olduğunu söyledim,
    Sorun şu cumartesi sabah görüştük ve şu ana kadar ne aradı ne de msn ekledi, benim aramam doğru olur mu?

2. 19 Ekim 2009
  3. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238

dikkatli ol bu genç adam sinsi vede deneyimli hemen herşeyini ortaya dökme,

kul kölede olma suskun insanlardan hep korkmuşumdur ,arama o arasın sen ondan daha değerlisin

konuşmayanlar konuşanlardan kendilerini daha zeki sanırlar sonuçta sen herşeyini
    ortaya dökeceksin çabuk ele geçeceksin o ise gizemli kalacak , sana kendini daha üstün

gibi olduğu hisler verecek o konuşmuyorsa sen hiç konuşma saklayacağı bi şeyleri var demek genç adamın
    :eek:

4. 19 Ekim 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ne olursa olsun sana soru sormalı idi..sonuçta senin kendini anlatman ile başkasının seni anlatması arasında fark var..belkide pek bu olaya ısınamamıştır..bencede arama..o arasın..

6. 19 Ekim 2009
  7. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yorumlarınızı dikkatle takip ediyorum ve teşekkürler,

Bu tarz bir görüşmeyi ilk defa yaşadığım için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum açıkcası,
    ailesinden bahsetmesini istedim kız kardeşim var ve ailesinin kapalı olduğundan bahsetti ve bitti bana sormadı, yani karşılıklı sohbet ortamı oluşturamadık, okulda ayrı ayrı birkaç kişi benden bahsetmiş ona tanışmanızı isterim şeklinde bunu söyledi ,seni çok seviyorlar falan dedi,
    Ayrılırken de olumsuz birşey yaşamadık,hatta yolu uzamasına rağmen biraz yürüyüş yapıp bana eşlik etmek istedi,şaşırdım cidden aramasını bekledim açıkcası,

8. 19 Ekim 2009
  9. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sen açıkmısın ki
    eğer ki açıksan belki de bu yüzden olumsuz bakmış olabilir..yani aileni anlatırmısın denildiğinde ,bla bla sonrada ee ailem kapalı? yani ne alaka şimdi bu..insan nerede oturduğunu ,kardeşlerini ,mesleklerini ,babasını anasını falan anlatır..neler yaptıklarını anlatır..yani kapalılar deme ihtiyacını neden duyar ki bir insan?belkide bu söz ile sana mesaj vermiştir

10. 19 Ekim 2009
  11. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen açıkmısın ki
    eğer ki açıksan belki de bu yüzden olumsuz bakmış olabilir..yani aileni anlatırmısın denildiğinde ,bla bla sonrada ee ailem kapalı? yani ne alaka şimdi bu..insan nerede oturduğunu ,kardeşlerini ,mesleklerini ,babasını anasını falan anlatır..neler yaptıklarını anlatır..yani kapalılar deme ihtiyacını neden duyar ki bir insan?belkide bu söz ile sana mesaj vermiştir

benim sormak istediğim yada anlatmasını beklediğim nerede otururlar ne iş yaparlar, vs... ve uzun uzun konuşulacak bir konu bence,
    ben açığım ama ailem kapalı onunda annesi kapalıymış ama kız kardeşim açık dedi,ben namaz falan kılmıyorum dedi ama karşıda değilim gibi bir sohbet geçti aramızda,yani benim açık olmam onun için sorun olcağını sanmıyorum, aile yapıları benziyor gibi anlayabildiğim kadarıyla

12. 19 Ekim 2009
  13. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bence bu konularda kadının ağırlığı olmalı ,erkekten gelmeli bir takım şeyler ama yinede sen bilirsin..

14. 19 Ekim 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Ben aramazdım sanırım...
    Tanımıyorum,bir hissiyatım da yok kendisine neden arıyayım ki?
    Ayrıca kendi uğraşsın benim onunla ilgilenmemi istiyorsa beyefendi..:umursamaz:

16. 19 Ekim 2009
  17. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    anlıyorum aramadım zaten şimdiye kadar msn de eklemedim,
    ondan bekledim bu konuda da haklıyım sanırım

18. 19 Ekim 2009
  19. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok arama canım. eğer gerçekten senden hoşlanmışsa zaten mutlaka arar seni. hem sen ağırdan al. aramazsada salla gitsin.kaydirigubbakcemile5