Yardmnza ihtiyacm var:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kaybolanzaman tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : kaybolanzaman
  1. Merhabalar evliyim yaklaşık 1.5 yıldır 2009 mayıs ayında şirket hattıma bır telefon geldi eşim yanımdayken ve eşimi istedi bende verdım ve eşim yanlış numara dedi ve konuyu kapattık şans ya olurmu olur sonucda dedim akşam maillerimi kontrol derken eşimin mailine gelen bır maili gordum heralde yıne spamdır dedım vede ve açıp bakdım bırde ne goreyım gelen maılde ortalama yazan suydu hem dun arayıp konusuyorsun hemde ben arayınca tanımıyorum deyıp bır kadın cıkıyor ben senın bıldıgın ınsanlardan degılım gıbı bır maıl !!! Çıldırdım sordum ılk basta yemınler ettı ve sonra itiraf ettı bır okey sıtesınde tanısmıslar ve baska hıcbırsekılde konusmamıslaf sadece muhabbetkı bundan bende emın olmak ıcın kızı aradım sadece konusduk ama yemın ederım evlı oldugunu bılmıyordum yanı bende evlıyım felan dedı hem sadece oyle okey masasındakı bır muhabbetti doğum gunum oldugunu ogrenınce aradı benı felan dedi. Cok buyuk yıkıldım tamam ortada bır durum olmasada nıy bana yalan soyleyıp bırılerını aramısdı. Yalnız o aradıı gunu cok ıyı hatırlıyorum hastalıktan oluyordum ust kattaydım alt kata ındıgımde pc basında okeydeydı ılac lazım dedım 10 15 dk bekledıkden sonra gıdıp ılac aldı yanı dusunsenıze o sahsıyetle konusmak ıcın beklettı benı. Tabı bunları hatırladıkca delırdım. Aradan aylar gecdı vede bayramın 3.gunu pcde o okey programını ındırdıgını ve sıldıgını anladım evet gırememıs okeye ama amac gırmekdı ben geldım ve bunu daha oncede tekrarladı ayrıca kızda yuzsuz o olaydan sonra maıl atmısdıkı tamam normal merhaba nasılsın felan demısdı ki bunları ben gormedım ıkı maılıne atınca ıkıncı maılını sılmemıs esım ordan gordum cevabıda sorun cıkmasın dıye solemedım oldu. Sorunum şu artık eşime asla ama asla guvenmıyorum! Bu şekildede bu evlilik nasıl yurur bılmıyorum bayramın 3.gununden berı cok kotuyum boşanmayı dusunuyorum çünkü bu guvensızlıkle bu ılıskı ne kadar surer bılemıyorum. Yardımcı olun arkadaslar sız olsanız ne yapardınız :KK43:((((((((

2. 26 Eylül 2009
  3. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de olsam güvenmem ama bekara bosamak kolay demişler..herhalde iyi bir kavgayı hakediyor kocanız.

4. 26 Eylül 2009
  5. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Tam olarak anlayamadim simd bunlar nezamandir görüsüyorki....benneyaptımki

Sen sanki kararini vermissin, güvenmiyorum diyorsun, güven olmadigi yerde evlilikte yürümez..

6. 26 Eylül 2009
  7. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Canım benim ya çok zor bir durum seninki

En güzeli ikinizde biraz ara verin rahat kafayla düşünün derim

Evinizden interneti iptal ettirin bence

Eşine de güvenin kalmaz doğal olarak yaptığı yenilir yutulur bişey değil sonuçta

Dediğim gibi sadece biraz ayrı yaşayın ve o zaman sende kendin için doğru kararı vermiş olursun

8. 26 Eylül 2009
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kesın olarak boşanıcakmısınız?..
    eger kararınız kesın ıse dıcekler boşdur ozaman..
    ama hayatta herkese ıkıncı sans verılmelı bence sız henuz evlılıgın basındasınız..
    ve cıftler en az2 sene ıcınde alısırlarmıs bırbırıne bu donemde zorlukların olması sorunlaın cıkması kacınılmazdır..evlı bı kadın mesaj atıyo esınıze ve yuzyuze dahı nerde nedır ne oldu bellı olmayan bı kadın..ve bunun ıcın esınızden ayrılcaksınız..
    ıkıkez dusunun derım pıreye kızıpda yuvanızı yıkmayın derım esınızle konusun ıyıce aklınızda soru ısaretlerı kalmayacak bıcımde ..sanal ortamda yaşanan bı konusmayı aldatma olarak gormem acıkcası reelde yapamayıpda sanalda konusmakla kendısını tatmın eder en fazla bı erkek ..
    eger boşanmaa karar verdıysenız esınız ne dıyo pekı bu konuda delıl olarakda maıllerımı gosterceksınız..?..

10. 26 Eylül 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    güvenmiyorsun ve en önemlisi adam da durmak bilmiyor

yol göster belki kendini düzeltr

12. 26 Eylül 2009
  13. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    akannehirakannehir bundan sonra tek mesajli üyelerin konusuna kafa patlatip okadar yaziyi okuyup, sonrada soruma cevabimi alamadan pat diye gidenlere mesaj yazmicam:dilcikar:

kar:gitme::içelim:

14. 26 Eylül 2009
  15. sukutuhayalben

sukutuhayalben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yazdığım yanlış anlaşılmaz umarım ama bu sanal ortam maalesef erkekleri çok cezbediyor...Adeta direnemiyorlar.Ama emin ol geçici heves...Merak de,heyecan de...Sana olan sevgisiyle,evliliğiyle ilgisi olmayan tuhaf bir şey...
    Yaşamayan yok gibi desem haksız sayılmam........
    Evinde pc ve net olan herkes bu riskle yaşıyor aslında...Değişik geliyor işte.
    Sen şanslısın,yakalanmış...Korkmuştur,bi daha yapmamasını sağla.Öfkeni içine atma,uyar ve korkut....
    Sıkı bir takip de işe yarar.Ama boşanma sebebi değil bana kalırsa........

16. 26 Eylül 2009
  17. Arkadaşlar zaten hanı sevgılı olarak bıle konuşmadı ama bu bıle yıkıyor benı. Ayrıca tabıkı bır msj yazıpda cevap yazıpda cevap alamazsanız haklısınız ama ben yardım almak ıcın yazdım bunlar. Eşim boşanma konusuna cok dırendı ama ben cok fena davranınca sen nasıl ıstersen dıyor. Kafayı yıcem benmı cok despotum yanı aldatmak ask yasamak yada fena yakalamak deıl bence yalan soylemekde aldatmaktır. Size sormamın nedenı farklı dusuncelerın paylasılması benımde daha saglıklı dusunmeme yarıyor :KK43:

18. 26 Eylül 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    çocuğunuz var mı ?