yarı sünnetli dogmuş olmak ne zormuş

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve meryemtaze tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : meryemtaze
  1. meryemtaze

meryemtaze ömer ve betül vee hasanmertin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam oglum yarı sünnetli hani peygamber sünneti diyolar ya öyle dogmuştu şimdi 10 gün sonra ayın 28inde ameliyat olacak açıkçası korkmuyo degilim hatta baya takmış durumdayım ögrendigime göre zor bir ameliyatmış uzman dr olmazsa tekrarlanmaya kadar gidiyomuş bizimle aynı sorunu yaşayan varmı siz neler yaptınızbilmiyorumkismile

2. 20 Mayıs 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar.. yeğenim aynı problemi yaşadı... korkmanıza hiç gerek yok... sadece ameliyatını sağlam bir hastane de yaptırmaya özen gösterin... şimdiden çok geçmiş olsun...

4. 20 Mayıs 2010
  5. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bizim oğlan da yarı sünnetli doğdu ama 1 yaşından önce ameliyat yaptırılmaması gerekiyor dediler doktorlar. Ve tabi çocuk cerrahı yapması gerekiyor ameliyatı. Sizinki niye hemen ameliyat olması gerekiyormuş?

6. 20 Mayıs 2010
  7. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum normal doğdu yani sünnet derisi tamdı ama benim isteğim üzerine erkenden sünet ettirdim zaten sorunda varmış yapışıklık ve delikte daralma varmış 3,5 aylık sünnet oldu üroloğa değil cocuk cerrahına yaptırdım sünneti keşke daha erken yaptırsaymışım dedim ablamda aynı gün yaptırdın bizden 1,5 ay küçük daha az korktu yeğenim ne kadar büyükse o kadar korkuyu hissediyo ve 1 günümüz zehir oldu sadece 2. gün ne bir ağlama nebir sorun 15 günde tamamen iyileşiyo hiç eser bile kalmıyo sünnetten

8. 20 Mayıs 2010
  9. meryemtaze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim oglan 3 yaşında canım biz dogum sonrası götürmüştük dr en az 3 yaşında olması lazım dedi zaten her sene kontrole gidiyodu artık bezden kurtulsun diye beklemiştik ama ensonunda dr artık olsun dedi beklemeye gerek yok dedi bizde oyüzden ameliyata karar verdik haftaya cuma olacak artık, korkuyorum çünkü bi yakınımızın çocugundada aynı sorun vardı drlar mahfettiler çocugu kaç ameliyat oldu da ancak düzeltebildiler alanyadaki en uzman olan çocuk cerrahı yapacak genede tedirginlik yaşıyorum

10. 20 Mayıs 2010
  11. hale1903

hale1903 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım öncelıkle cok gecmıs olsun .ınan korkmaa neden dersen benım oglum sunnetlı falan dogmadı ama 7 aya kadarr nasıl yasamıss doktor hayret eettı.cunkuu sünnet olmadı dogustan sartmıss olması ıcı irin bağlamışş..bebegım cok huysuzdu nedenı buymuss suan sunnet ettırdık bır aydan berı oglumda bende rahatızz.sakın korkma canım ınsallah sende oglunda rahatlıcaksınız olmazsa eger benım gıbı cekersın mazallah ..sunnetten sonraa sadece 3 gun cektım sonraa ıyılesttıı..bılseydım dogar dogmaz sunnett ettırırdım.zavallı oglum tam 7 ay çilee cektıı..mutlu ol bencee oğluşun erkek oluyoo :) sag saglım kurtulması dılegıylee öptüm canım

12. 21 Mayıs 2010
  13. esenruzgar

esenruzgar Bitti ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardımcınız olsun. Bir solukta kurtarsın. Bizimki henüz 5 aylık ama şimdiden çocuk cerrahı araştırması yapmak lazım sanırım. Bezden kurtulması da daha iyi olur değil mi ameliyat sonrası. Bunu hiç düşünmemiştim. Biz ankarada oturuyoruz. Burada iyi bir çocuk cerrahı bilen varsa tavsiye ile sevinirim.

14. 21 Mayıs 2010
  15. meryemtaze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmişler olsuna.s. canım rabbim başka sıkıntı yaşatmasın dileklerin için çok sagolopuyorumnanaktan

16. 21 Mayıs 2010
  17. meryemtaze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canıma.s. inşallah hayırlısıyla kurtulur bize daha ilk dr muayenesinde önermişlerdi bizde araştırdık gerçektende alanyadaki en uzman olan çocuk cerrahıymış zaten ameliyatı yapacak olan alanya devlet hastanesinin başhekimi ismail başaran sizde şimdiden araştırın bencede iyi birini bulmak zor gerçekten

18. 5 Haziran 2010
  19. meryemtaze

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam bugün çok şükür hastaneden çıktık aman ne zormuş ya hastanede beklemek hem onun için hemde benim için çok zor oldu pipsisinde sonda takılı oldugundan için çok agladı bende zaten hamileyim aman dönmesin diye resmen nöbet tuttum başında uykususuzluktan öldüm diyebilirim ama refekatçi degiştirme durumununz varsa daha kolay olur ve dinlenirsiniz bizde herkes memelekette oldugundan zor oldu birazda herkese geçmişler olsun