yarım edinn

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve dilosamet tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : dilosamet
  1. dilosamet

dilosamet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle herkese selam kızlar;

ben bundan 6 ay önce belimde olan saçlarımı bir anlık kararla bob modeli kestirdim ensem bile gözüküyordu.İlk başlarda çok cazip geliyordu hoşumada gidiyırdu...zamanla uzun hallerini özledim :mymeka: kestirdiğime çok pişman oldum.bugün bilgisayarın başında saçımla oynarken bir de baktım ki elime tutam tutam kırıklar geliyor sanki saçım ütülmüş gibi dökülüyor CADIARZU neden olduğunu anlayamadm anneme baktırdım hep kırık sürekli düzleştiririm ben sanırım ondan kaynaklanıyor diye düşünüyoruz.annem kestirelim sağlıklı olsun dedi ama ben kıyamıyorum zaten kısacık kesitrince iyice kısalacak :1no2: istemiyorum kestirmeyi...

uzun lafın kısası ben saçlarımı kestirmeden nasıl eski sağlığına ulaşabilirim ve uzatabilirim.Artık düzleştirmekde istemiyorum yapmıcam da.bilgilerinize ihtiyacım var yardım edin bana senağlama

2. 1 Mayıs 2010
  3. bennermin

bennermin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm saçındaki kırıkları aldırıp bakım yaparsan istediğin gibi uzatabilirsin

4. 1 Mayıs 2010
  5. dilosamet

dilosamet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağ ol cnm

6. 4 Mayıs 2010
  7. silent.scream...

silent.scream... özgürlük emek ister.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  8. 19 Mayıs 2010
  9. lifetime

lifetime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    aynen bende uzunken saçlarımı bob modeli kesitirdim 2 sene önce yazdı çok sıcaktı şekil veremiyodum birden gittim kestirdim çokta yakıştı herkes çok beğendi hatta herkes o modeli kullan dio ama bende uzun saçı özledim ve uzattım dediğin gibi o model fönsüz olmuyo yıpranıyo ben yağ bakımı yaptım sürekli badem yağı yada mecitefendi saç bakım yağı kullanıyodum ve hala kullanıyorum çok güzel parlatıyo ve toparlıyo saçları tavsiye ederim