Yarım rahimli olan varmı lütfen duyduklarınızı yazın kaybettim bebeğimi kötüyüm meger

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Fatos81 tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Fatos81
  1. Fatos81

Fatos81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun çevrenizde karşılaştınızmı tedavisi nedir bunun şuan içimde bebeğim var ama kalp atışları yok son bir hafta %1lik bir ihtimal onu kaybettim kötüyüm eşimden dolayı tüp bebek denedik olmadı allahın işi şimdi hamile kalmam gibi bir sorun yok ama yarım uterus çıktı düşük sonuçlar çok, benimgibi olan varmı lütfen tüp bebek yaptırmadan önce rahim filmi çekilmesi gerekiyormuş ah para yemek işleri anlamdık

2. 27 Kasım 2008
  3. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende değil ama arkadaşımda böyle bi olay var oda rahminin yarının olmadığını öğrendi ama o tüp bebek denemesinden hemen önce öğrendi ve ege üniversitesinde tüp bebeği yapıldı şuan ikizlerine 3 aylık hamile onun rahmi yarım olduğu için önümüzdeki ay rahmini dikecekler umarım seninde bebeğin sağ sağlim atlatır bunu

4. 27 Kasım 2008
  5. nisam01

nisam01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fotoş önce geçmiş olsun diyorum bebegin için de çok üzüldüm canım senin sorunun bendede var bende yarım rahimliyim tek deyilsin burda formumuz var rahim anomalileri diye ordada var arkadaşlar istersen orayada gelebilirsin