Yarım saatti sadece.

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Merhaba arkadaslar, dun yarim saat icinde yasadigim bir olayi paylasmak istedim sizlerle ve duygularimi. Olay dediysem de aslinda sadece bir sohbet.

1 haftalik iznimde yasadigim sehirden, memleketime, ailemin yanina gitmistim. Bu hafta dondum ve ise basladim tekrar yalniz izin donemi oldugu icin, sirkette az kisi vardi, cogu kisi tatilde kisacasi.

Ogle tatilinde yemekten sonra isyerindeki bahcede oturayim dedim, bi masa buldum kendime golgede. Isyerindeki tenhalik, evimdeki yalnizligimla birlesince daha bir yalniz hissediyordum kendimi. Masaya oturunca keske sohbet edecek birileri olsa simdi diye dusundum. Bunu aklimdan gecirdikten 2 sn sonra bir bayan geldi ve masaya oturabilir miyim dedi. Tabiki dedim. Disardan gelmis ve sicakti, o da buldugu ilk golge masaya oturmak istedi sanirim.

Basta pek konusmaya niyeti yoktu ama ben muhabbet acinca o da baya konustu benle, sonradan baya acildi, guzel bi sohbet oldu yarim saat zarfinda. Yaninda erik ve taze findik getirmis, bana ikram etti. Yalniz findigi dislerle kirmak gerekiyormus, ben yapamadim daha dogrusu yapmak istemedim. Bir baktim ben yemiyorum diye findiklari kavanozla kirip bana verdi, annem gibi sanki, duygulandim bi anda. Curukler cikiyor icinden dikkat et , aksam kizimla boyle kirip yedik te bisuru curuk cikti dedi.

Bilmiyorum gercekten kendimi cok tuhaf hissettim, aglayacaktim galiba. 12 yilimi verdigim bu koca sehirde ilk kez bana biri boyle davraniyordu.

Sonra bana evli olup olmadigimi sordu, bekar dedim, Allah dogru insanlarla karsilastirsin, sen de cok hanimefendi birisin dedi.

Bu koca sehirdeki yalnizligimi ve kucuk bir ilgiye bile ne kadar muhtac oldugumu anladim, tipki suya hasret kurumus bir toprak gibi.

Paylasmak istedim sadece..

2. 13 Ağustos 2009
  3. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    :teselli: guzel bır paylasım olmus.

4. 13 Ağustos 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir söz vardir cok severim....

"Yanliz oldugum icin degildir yanlizligim...yanlizligmi kimseye anlatamadigim icin Yanlizim"

Sade kahvecim....sen yanliz degilsin...en azindan bu sanal sitede bile bunu paylasabiliyorsun cünkü.....:1hug:

6. 13 Ağustos 2009
  7. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    güzel bir olaymış niye kimsen yok ailen nerde özel değilde

8. 13 Ağustos 2009
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sen ankaradasın di mi?

10. 13 Ağustos 2009
  11. EU3

EU3 Guest

umudum-> ailem dedigim gibi memlekette
    seloş -> ankaradayım evet

12. 13 Ağustos 2009
  13. EU3

EU3 Guest

ben herzaman vefali bir dost oldum ama insanlar malesef zor gunlerinde benden destek alip duzluge ciktiklarinda unutuverdiler...zaten konusunu da actim buraya. aramayanlari bile belki isi gucu vardir arayamamistir diye arar sorardim ama yine de insanlar cikarlari bittiginde artik aramaz sormaz oluyorlar. belli bir donem geciriyorlar, o donemde size butun negatif enerjiyi aktarip gidiyorlar. Boyle olmayan da vardir ama bana hep boylesi denkgeldi...Ben de artik cok degistim bu yuzden artik kimseyi ne ariyorum ne de soruyorum, cunku butun cabam bosunaymis bunu anladim, butun ictenligim bosunaymis

14. 13 Ağustos 2009
  15. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    çok haklısın cnm
    yanlızlıkğın tarifi yok
    allah göndermiştir belki sana o kadını
    ne kadar yürekten istemişsinki biri çıkmış karşına
    allah kimseyi yanlız bırakmasın

16. 13 Ağustos 2009
  17. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi ben yazacağım sen yanlı bakacaksın...
    ama yazacağım...
    hep mi vefasızlar, kötüler, insan kullanmayı sevenler buldu seni yaaa...
    12 koca yıl...12...
    beş yıldır aynı şehirdeyim seninle...2004te herşeyimi memleketimde bırakıp geldim...
    ama bir sürü arkadaşım var...uzak şehirdeki düğünüme bile okadar çok kişi geldi ki erinmeden...benim için...tanıyıp uzaklaştıklarım da var can dediklerim de...
    ama var...
    sen de hiç olmaması sorunu hep karşıdan aramamak gerektiğini düşündürüyor bana...

18. 13 Ağustos 2009
  19. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Allahım sana yardım etsin canım
    umarım kalbine göre biriyle karşılaşırsında mutlu bir evliliğin olsun.