Yarın benimi aldırıyorum doktordan gün aldım kızlarrrrr!!! yardım edin

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve MeDuSa tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızlaaaaaaaaar
    doktordan yeni geldim hemen size yazayım dedim
    ben devlet hastanesine gittim çenemde et beni var ama küçük siyah renkte üstünde kıl vardı ben büyüyo gibi geldi ve doktora gittim işte
    cildiyede sıra bile yoktu hemen girdim içeri doktorda kırk yaşının üstünde esmer bi bayan teni süper bayıldım sengözlerimebaksanab
    neyse benlerim zararlımı diye gitmiştim çenemdeki bene büyüyebilir istersen yarın alalım dedi
    neyse yarın saat 2de alacaklar paradan bahsetmedi sanırım sigorta ödeyecek
    ama alınırken acır diye korkuyorum komik duruma düşeceğim diye doktora diyemedim aldıranlar varmı kızlar acıo mu :uhm:
    herkes pricing mi ne varya ondan sanıo aslında güzeldi ama çok büyürse sanırım kötü olurdu CADIARZU
    yarın aldırcam işte ya acırmıki bilgisi olan varsa ne olur söylesin senağlama

2. 4 Ağustos 2008
  3. ayshxixnce

ayshxixnce mis kokulu Defnem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende aldırmıştım acımıyor hissetmiyorsun o bölgeyi uyuşturup alıyor...eğer derinse temizliyor içten..birde aldıktn sonra patolojiye yollasın bi kontrol ettir risklimi diye.....dikiş vardı bende bir hafta o dikişler kalıyor arada pansuman yaptırıyorsun..sonra onlarıda temizliyor acımıyor rahat ol....

4. 4 Ağustos 2008
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

nasıl uyuşturuo iğne ile mi
    birde dikişler çok kötü mü duruo yaaaa :KK43:(

6. 4 Ağustos 2008
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

hafta sonu üç gün düğün varda ondan dedim :KK43:

8. 4 Ağustos 2008
  9. ayshxixnce

ayshxixnce mis kokulu Defnem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

iğne ile o bölgeyi uyuşturmuştu benim dr. belki seninde yüzünde olduğu için dikiş yerine estetik yapıştırmada yapabilir bilemiyorum ama bandajla kapatıyor mikrop kapmaması için...benimde yüüzmde vardı ama aldırmadım çünkü hafifte olsa iz kalıyor tamamen yok olmuyor yara izi gibi hafiften bi iz kalıyor....

10. 4 Ağustos 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm doktor banada zamanla büyür demese aldırmıcaktım bi tane daha vardı o büyümez ona dokunmayalım dedi benneyaptımki
    bende aldırcam iz kalsada sorun deil çünkü dudağımın hemen altında zaten fazlada görünmüyordu aslında gülünce belli oluo sadece

12. 4 Ağustos 2008
  13. EU2

EU2 Guest

benim bi tanıdığım aldırmıştı biraz iizi kalıyo ama acımadığını hatta hiç hissetmediğini söylemişti

14. 4 Ağustos 2008
  15. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim tanıdık bi adam da aldırdı =) gayet ii durumda ne iz var ne bişey.. bi arkadasımda alnındakini aldırdı.. ilk zamanlar dikiş izi olabilir ama geciyo.. estetik dikiş mi atıyolarmış ne.. tıpta yaptırmıstı..

16. 4 Ağustos 2008
  17. MeDuSa

MeDuSa Guest

benimkini devlet hastanesinde alcaklar inş ii olur kızlar dua edin ya başıma iş açmayayımda

18. 4 Ağustos 2008
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızlar çok heyecanlıyım ya acırsa ya kötü olursa diye ya napcam ben hiç ben aldıran yokmu başka