yarın büyük günüm yumurtalarım toplanıyo

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve peppecura tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    korkuyorum canlarım ilk tüp bebek tedavim nasıl geçicek beni neler bekliyo bilemiyorum iğnelerden midir bilmem sol böbrek boşluğum felaket ağrıyo öksürürken hapşırırken canımgidiyo dr dün sordum hormon ilaçlarındanda olabilir üşütmüşte olbilirsin dedi tedavi öncesi temizlik yaptım tülleri taktım uzandım cam sildim sanki etim yırtılmış korkuyorum başka bişi olmasın ne olur akıl verin bana neden olabilir sizce siz böle bişi yaşadınızmı arkadaşlar yarın sabah 9 da toplancak yumurtalar ağrım çok olurmu diye korkuyorum tecrübelerinize ve dualarınıza ihtiyacım var teşekkürler arkadaşlar rabbim yardımcımız olsun inş.

2. 4 Mayıs 2010
  3. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım hakkında hayırlısı olur inşallah korkulcak bişey yok stres yapma kendine sonrasında çok az bi ağrın oluyor ama uzun sürmüyor adet ağrısı gibi uzun süren bi işlem değil zaten şuan olan ağrın için bişey diyemicem üşütmüşündür belki benimde haftaya yumurtalar toplanıcak 3. denemem benim adetimin 9. günü ama yine adet olcam gibi ağrılarım var benimde tekrar olursam tedavim yarım kalcak diye çok kokruyorum bende belim çok ağrıyo inşallah hastalanmam hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

4. 4 Mayıs 2010
  5. panadol

panadol Gel artık bebişimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım hayılrısı olur umarım benimde bugun toplandı dedigin gibi deli gibiydim heycandan stresten sadece kendime zarar verdim herşey olacagına varıyor benımde ilk denememdi bayılmam ayılmam yarım saati bile bulmadı şuan gayet iyiyim sadece biraz sersem gibiyim narkozdan sanırım zaten narkozda az veriliyor korkulacak birşey yok emin olki kaç yumurtan oluşmuş bende beklemedeyim yarın arayacaklar her anı heycan stres malesef:))