Yarın ERTUĞ kollarımda olacak inşallah!...

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve ertuxgx tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ertuxgx
  1. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar siteye giremedim bi süredir yeni girebildim hepinize çok teşekkür ederim noooooooollluuuuuuuuur dua edin hepinizin dualarına çok ihtiyacım var.allahım saglıkla evladımı kucagıma almayı nasip etsin darısı sizlerin başına.saat 10da hastaneye yatcam 18,30 da ameliyata alıcaklar inş.hepinizi öptüüüüüüüüüüm benimde dualarım sizlerle olcak.:nazar:a.s.hihoyyyt

2. 6 Ağustos 2008
  3. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    canım hayırlı haberlerini bekliyoruz.dualarımız senin için.sen de bize dua etmeyi unutma.saglıcakla al bebişini kucağına.darısı da bizim başımıza.hihoyyyt
    bu arada sen normal doğum istemiyor muydun?sezeryana mı karar verildi?

4. 6 Ağustos 2008
  5. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok sagol canım benim dualarımda sizinle olacak.kızlar garip bişe ya anlatamıyorum heyecandan ne yapcamı bilemiyorum ne yazacamıda.çooook mutluyum ertuğuma kavuşacam allahın izniyle.normal olsun istedim ama imkansız ötesi bişeymiş normal olması bebek dogum yoluna girmemiş suyum fazlaydı biraz daha fazlalaşmış.3,350 gr olmuş 39 buçuk haftalık iyi durumu oğlumun maş.teyzeleri.alttan muyane berbat bişeymiş yada benim çatım aşırı derecede dar oldugu içindir.bagıra bagıra agladım valla.çok acıyo ama unuttum işte oglum gelecek allahın izniyle bu arada çok duygusalım eşime sarılıp sarılıp aglıyorum herkese kolay dogmlar nasip etsin allahım inş.yarında bana hepinizi ve bebişlerinizi çok öpüyorum darısı sıradaki hamişlerin başına.bu kadar yazabildim dua eden herkesten allah razı olsun şimdiden.allaha emanet olun.eşim fırsat bulursa yazıcak hayırlı geceler:CüvCüv::teytey:

6. 6 Ağustos 2008
  7. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    artık doğum hikayeni ve oğluşunun fotoğraflarını bekleyeceğiz.allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize

8. 7 Ağustos 2008
  9. serenat

serenat İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımm dualarımız seninle Allahım saglıcakla kurtarsın. güzel haberlerini bekliyoruz.

10. 7 Ağustos 2008
  11. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Allahim yardimciniz olsun canim inş.çok kisa bisürede zorlanmadan kalkabilirsin ne güzel bebişine kavuşmana sayili saatlerin var darisi bekleyen herkesin başina inş.

12. 7 Ağustos 2008
  13. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah sag salim kucagina almayi nasip etsin canim.

14. 7 Ağustos 2008
  15. deniiiz

deniiiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dualarımız seninle canım,allah saglıcakla bebişini kucağına almayı nasip etsin.:Saruboceq:

16. 7 Ağustos 2008
  17. ilayna

ilayna Guest

allah yardımcın olsun.dualarımız seninle canım.hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin rabbim.

18. 7 Ağustos 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Allah yardimcin olsun canim dualarimiz seninle inş sorunsuz kolay bi dogum olur ertuğcunuda saglikla kucagina alirsin inş......