Yarın istemeye geliolar çokkkkkkkk heyecanlıyım.yardım!!!

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve kemancxix tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kemancxix
  1. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne düşüneceğimi ne yapacağımı bilemiyorum.mal gibi etrafa bakıyorum.dilim tutuldu sanki bende bi sessizlik var.)yrn beni hem isticekler hemde sözümüz olacak.manevi desteğinize ihtiyacım var

2. 21 Ocak 2009
  3. gulsahh

gulsahh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim çok sevindim senin adına hiç telaş yapma herşey çok güzel olucagına eminim resimleri eklemeyi unutma :)

4. 21 Ocak 2009
  5. brcncvk86

brcncvk86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç heyecanlanma canım..benim de aynı şekilde isteme olmuştu arkasından yüzükler takılmıştı.o hafta çok heyecanlıydım.ama o gün nasıl geçtiğini anlamıyorsun bile..zaten genelde mutfakta olacağın için sorun yok sengözlerimebaksanab
    kahveleri teyzemle beraber yapmıştık.bakır cezvede daha çok köpük olur diye yeni cezve almıştım..ilk defa kullanıldığı için midir şanssızlıktan mı bilmem kahve köpürmedi kaynamadı gitti.:eek:klava: teyzemle deli olmuştuk ama kazasız belasız atlattık.gerçi ben kahveleri dökerim kesin diye panik yapıyordum benim yerime babacım sehpaya döktü kaydirigubbakcemile3hiç panik yapma tadını çıkar canım:)
    kolay gelsin şimdiden sana..allah tamamına erdirsin:1hug:

6. 21 Ocak 2009
  7. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay canim benim heycanini cok cok iyi anliyorum, hic stres yapma kendine ( her ne kadar bu olmasada).

sakin ol, normal misafir geliyormus gibi davran. öyle düsün. son ana kadar. sırnaşık şey

beni istemeye geldiklerinde öldüm bittim, karnim agriyordu, basim catliyordu, af edersin midemde fena bulaniyordu -tatlicadiarzu-

8. 21 Ocak 2009
  9. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk önce sakin ol canım.daha sonrada yarının hayatın boyunca geçireceğin en güzel gecelerden biri olacağını düşün.ilerde çocuklarına anlatacağın çok güzel bi anı olacak bu.yarın kesinlikle iştahsız olacağına eminim ama mutlaka enerji veren bişeyler ye.çünkü zaten heyecandan titreyeceksin,bunun üzerine bi de açlık eklenince daha zor olacaktır emin ol.sabah güzel bi duş al ve güzel bi kahvaltı et.öğlende hafif bişeyler yeki kıyafetinden göbüşün çıkmasın.misafirler gelmeden bi kaç saat öncede mutlaka bi çikaolata ye rahatlatır.şimdiden kolay gelsin :)mutluluklar

10. 21 Ocak 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

hayırlı ugurlu olsun ınsallah

12. 21 Ocak 2009
  13. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kahve köpürmezse içine çok çok az karbonat kat:))))
    hadi başarılar alnının akıyla atlat günü:)

14. 21 Ocak 2009
  15. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlarrrr hepinize ayrı ayrı tşk.yrn dan sora detayları yazacam inii tabi bana yarın olursa.):)))))

16. 21 Ocak 2009
  17. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Sevgilikemancı şimdi buradan ne kadar heyecanlanma desekte boş,mutlaka kelebekler uçacak kalbinde.Ama şöyle düşün mutlakaki büyük bir sabrın sonucunda buraya kadar geldin,eve gelecek herkeste senin ailenin bir parçası olacak.Gülümse yeter cnm.

Bu arada sen Çingene nin kızımıydın?Eğer öyleyse annene selamlarımı ilet,düşlersokağının selamı var de ltf,mutlaka hatırlayacaktır :)))Antalya dan Sevgiler

18. 21 Ocak 2009
  19. PapiBJK

PapiBJK Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    heyecanını çok iyi anlıyorum..

hatta okurken yakın zamanda benimde başıma geleceğini düşündümde, içinde kelebekler uçar derler ya, okurken bile aynı duruma geldim :1shok:

daha belli birşey yokken bu hale geliyosam o gece neler olur bilmem :sm_confused:

deriin derin nefes al, benim planladığım şey bu, ve diğer arkadaşlarında dediği gibi normal misafirmiş gibi düşün, nası yapıcaksak :teselli: