yarın lazere başlıyorum ....

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve trifle tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : trifle
  1. trifle

trifle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çalıştığım iş yerindeki koordinatörümün vasıtasıyla bi yere başlıyorum idealtepede bi güzellik salonu genital ve koltuk altı için bugün görüşmeye gittim sabahtan jiletle al öyle gel tek bir tüy bile olmasın dedi 3 ayrı makineyle çalışıyorlarmış inceldikçe dönüşümlü kullanılacakmış bakalım sonuç alırım umarım acıyacak mı diye sordum acımıycak dersem yalan olur dedi :sm_confused: neyse bakalım yarın görces... neler olduğunu anlatırım akşama :) çok acımaz umarım senağlama

2. 11 Kasım 2009
  3. GossipGirl...

GossipGirl... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok iyi bir karar vermişsin canım merak etme lazer epilasyon acıtmaz vücüduna lazer ışınları veriyorlar.Fakat iğneli için aynı durum geçerli değil malesef :1no2: özellikle vücüdu hassas olanlar için pek ideal değil.

4. 11 Kasım 2009
  5. trifle

trifle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evett KIZLAAAAAR ... bugün ilk seansıma gittim genital bölgeye yapmadan önce buz koydu o arada koltuk altıma yaptı biraz acıdı böyle yanıkla iğne batması arası bi acı delikafadulden ama öyle dayanılmayacak bişi diildi genitale gelince buzu çekti tüm genitali yaptı bazı yerler acıdı bazı yerler acımadı bu ilk seans olduğu için pek bişi bekleme çünkü cildinin tepkisini öğrenmemiz için yüksek doz uygulamadım dedi bi sorun yok şu anda arada bepanten sür dedi 8 saat su deymiycek kesinlikle ip cımbız ağda kullanmayacaksın artık dedi öyle bakalım bütün gelişmeleri anlatıcam size... ilk seanstan sonra dökülme olmaz dedi bakalım bişi olcak mı
    bi dahaki seansım 11 aralıkta
    bu arada hiçbi krem benzeri bişi sürmedim ama çok acımadı gerçi benim sırtımda dövmem var o yüzden acı eşiğimin yüksek olduğunu düşünüyorum dövme yaptırdığımda da sesim çıkmamıştı :) mazoşistmiyim ne :KK70: CADIARZU

6. 13 Kasım 2009
  7. zuzu88

zuzu88 Kuş konuşsa uçarmıydı? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bende maltepedeyim lazer için biyer arıorum tam nerde ve fiyatları nasıl

8. 13 Kasım 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    valla bende ilk seansımı yaptırdım acıdan titredim resmen
    ama ilk seansım olmasına rağmen tüylerimin % 60 ı gitti diyebilirim
    beyaz tenli ve siyah kıllıyım kıllarım çok sertti bu yüzden çok acıdı galiba
    haftaya 2. senasım var şimdiden korkuyorum :gitme:

10. 14 Kasım 2009
  11. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Korkma meleğim korkma korkunun eele faydası yokkaydirigubbakcemile3
    Azaldıysa daha az acır merak etme canım

12. 14 Kasım 2009
  13. trifle

trifle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    idealtepe kaymakamlığının karşısında tüm genital ve koltuk altı 600 tl özelden isim atamıyorum ama dediğim yere gidersen görürsün zaten gülşah düğün salonununyanı hemen

14. 14 Kasım 2009
  15. trifle

trifle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim daha 3 gün oldu herangi bişi yok zaten kız daha bu kontrol seansı bişibekleme cildinin lazere tepkisine bakıyorus dedi bakalım gider hepsi umarım

16. 15 Kasım 2009
  17. zeynoperi

zeynoperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hanımlar birşey paylaşmak istiyorum sizlerle.benim gittiğim güzellik salonunda yeni bir sey var.adı IPL.bu yeni bir teknoloji ve kesinlikle hiç bir zararı olmadığını söylediler.lazer için pek iyi şeyler söylemiyorlar artık.zaten 2010 dada kaldırılacakmış lazer.

18. 20 Kasım 2009
  19. trifle

trifle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar lazer yaptıralı bugün tam 1 hafta oldu hiç dökülme yok kız zaten öyle demişti diyodum bugün içimden anaaa bi baktım ki iç çamaşırımda yaklaşık 10 adet falan tüy var :dance: koltuğumun altındakilere bakıyım dedim onları da şöyle bi elimle tuttum 3-5 tanesi elime geldi... :dance: bu çok önemli bi dökülme değil tabiki ama demekki bi şekilde işe yarıyo olduğunun göstergesi bakalım 11 aralıkta 2. seans bakalım sonuçta bende bitirebildimm oleeeeey diye gelebilirim buraya tüylerimi şimdilik almıyorum beklicem bakalım nolcaklar??? AY GİTTİKLERİNE HİÇ ÜZÜLMİYCEM VALLA :teytey::teytey: