Yarın sabah boşanma duruşmamız var! dua edin hayırlı haberlerle geleyim...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve alatariel tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : alatariel
  1. alatariel

alatariel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ( yeni sayfa açtım belki daha kolay ulasırsınız diye)
    YARIN SABAH SAAT 09:00 DA DURUSMAMIZ VAR!mıs.ben evdeki eşya işinin yarısını hallettim bugun, bi nakliyesi kaldı. aksam saat 22.00 de eşimden (demek istemiyrm ama..) mesaj geldi,
    "onceki davlara katımadığımız için durusma yarına ertelenmiş saat 9da adliyede ol, bir an once bitsin bu iş, bosanalım.esyalarınıda bir an once bosalt h.sonuna kadar" diye...

ŞOK OLDUM,önce sinirlendim mesajla bildirdiği için, sonra sevindim, bitiyor sonunda diye.bir duygu bocamasından sonra, son konustuğumuz konu aklıma geldi ve cevap olarak "tamam yarın sabah orda olacağım.avukatım ist.de olduğu için sanırım anlaşmalı bosanma taraftarısın. o zaman yarın anlaşmalarımza ait bir yazı hazırla, sana maddi manevi tazminat acmyacağım, 2 yıl kadar uzayabiliyormus.o yuzden sadce 2 maddem oacak. 1- duğunde takılan altınların bedelini ve 2.si evden esyalarımı almak için 1 hafta muddet istiyorum. bu sartlar dahilinde, yarın sabah gorusmek uzere" diye yazdım.
    TIK YOK... sonra arkadaslarım nasıl olur bu saatte haberin olur dediler, bu bunun yine blofu olmasın dediler. bu arada aile meclisi toplandı.en onemlisi annem ilk kez sinirlendi ona. oyuncağa cevirdi işi, iyi işte yarın git dedi. insallah doğrudur! cok heyecanlı ve mutluyum! bu arada avukatımı aradım, 12de ulasabildim. onun haberi yok!! bu nasıl iş bilemiyorum.o da anlamadı. hayırlısı dua edin arkadaslarım ne olacak bilmiyorum umarım kandırma falan değildir...
    Değil olduğunu varsayarak tum yardımcı olan değerli arkadaslarma tesekkur etmek istiyorum,
    mors 5
    nisandakar 5
    jeelibon 4
    bianka 4
    tugce32 3
    lulu55 3
    edanaz 3
    MonaPisa 3
    oznur82 3
    krizalit.kristalin 3
    hunter7 2
    xxDerinxx 2
    HayyaL 2
    gokci 2
    Burcuözge 2
    oykullua 2
    O.........Mavi.........O 2
    eylülxx 2
    Ruuuu 2
    mydecember 2
    SuLtanoFKonYa 2
    nazz81 2
    Bir_kadin 2
    scheker 2
    karabiber01 2
    sinem_44 2
    narcoleptic 1
    TatLiGaci 1
    electra_ 1
    true_lies 1
    VAZGECILMEZIM 1
    MeDuSa 1
    BinbirRenk 1
    nonis 1
    nartanem 1
    dyyser 1
    deniz_güneş 1
    okypete 1
    essmeralda 1
    bulazere 1
    alisim365 1
    nursevde 1
    anchusa 1
    jasmeen 1
    lilya 1
    kardelen07 1
    İrem&Özge 1
    jade 1
    oyuncu1234 1
    UyuyanGuzel 1
    mavera04 1
    portakal_suyu
    gulsum50
    ozlemvetatlicadi
    beste2006
    ozi3478
    AYSEECE
    carmenta
    ıtır&buse
    beren2008
    Yesim83
    masumum
    LiLithy
    deno88
    _su_
    saferan
    LaRisA
    dilarem
    mutnojmet
    er_ca
    purplem
    perimsin
    yureginingoturduguyer
    edirneli
    hazansonbahar
    cicekbocek
    Chevi
    ugurunannesi
    kuzum
    ayşel
    conal222
    ozzy_mim cok tesekkurler. Ankete katılana ark.lara da tsk.ler sevgiler......

Son düzenleme: 30 Mart 2010
  2. 30 Mart 2010
  3. oyuncu1234

oyuncu1234 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    her şeyin en hayırlısını yaşıyoruz.. allah gönlünce versin.. senin için dua edicem.. dilerim yarın ve ondan sonra yüzün hep güler..

4. 30 Mart 2010
  5. boncuklar

boncuklar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcınız olsun

6. 30 Mart 2010
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok incesin.a.s.insallah sorunsuz gecer..benimde anlamadigim sey avukatinin nasil haberi yok mahkemeden?

8. 30 Mart 2010
  9. alatariel

alatariel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunu ben de anlamadım canım ve cok merak ediyorum.davamız suruyormus o ilde.bir keresinde karakol annemin evini arayıp bosanma ile ilgili durumumu öğrenmek için davet etmişti. gidememiştim. eşim de tamam tamam hallettim o işi ben gtmene gerek yok,gitme hiç demişti. acaba onlarla bağlantısı varmı, yani oraya gtmediğimiçin mi merak ettiler. var mı boyle bir sistem ki? bilemiyorum. avukatımı da gece uykudan uyandırdım o da anlamadı sbah ilgilenicem dedi sadce...

10. 30 Mart 2010
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mahkeme islerinden anlamam ama bence ailenden biriyle git oraya..tabi once avukatindan haber gelene kadar bekleyebildigin zamana kadar bekle derimm.

12. 30 Mart 2010
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim tek tek saymana gerek yoktu...:) dualarımız seninle en az zararla ve inşallah büyük bir karla bitecek bu iş.

yeni hayat sana yeni umutlarla daha güzel bir sen getirsin.a.s.

14. 30 Mart 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    mümkün değil böyle duruşma olmaz. size zarar verme peşinde olabilirler dikkatli olun sakın tek gitmeyin adliyeye! ailenizden erkeklerle beraber gidin nolur.
    önceki konunuzu okudum ve bu insanlardan mümkün olduğunca uzak durun ve temkinli olun diyorum. Allah kurtarsın.

16. 30 Mart 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence yarın önce karakola sonra adliyeye gidin polis eşliğinde hem güvenli hem kararlı olur.

çünkü size birr kağıt gelmemiş. neye dayanarak bu msjı attı. eğer gittiğiniz de de mahkeme yok görünürse bakalım ne olacak. polise danışmanız daha iyi olacaktır.

18. 30 Mart 2010
  19. alatariel

alatariel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu benim hiç aklıma gelmemişti. fikrin için cok tsk.ler .. aklıma kotu kotu seyler gelmeye basladı, heyecandan cok endişelenmeye basladım. ama herhalde adliyenin onunde bir zarar veremez, verse bile bu neye yarar ki.ama bole de bir potansiyeli olan biri.
    avukatımın programında olmayan bir dava , ve ben avukatım olmadan cıkıp ne yapıcam bilemiyorum.ben anlaşmalı herhalde diye ümit etmiştim..kafam cok karısık..uyku da tutmuyor, eve geldiğim an gelişmelerden haberdar edeceğim sizleri