Yarın sezeryan oluyorum

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve TuzluCekirdek tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : TuzluCekirdek
  1. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet kızlar sona geldim bende. ve ocak annesi oluyorum. biliyorsunuz çoğunuz bende kaşıntı vardı ve en yüksek değerim 100 olması gerekirken karaciğer testinde bende 430 çıktı dr ilaç verdi ama geçmedi yarın sezeryana alıyorlar beni. size sorum aranızda veya bildiğiniz benim gibi erken doğum yapıpta kuvöze girmeyen oldumu. yarın 37+6 oluyoruz çok üzgünüm kızlar

2. 28 Ocak 2009
  3. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım çokkk geçmiş olsun senin hamile olduğunu öğrendiğindeki sevincini hatırlıyorummm da
    ve şimdi doğuma gidiyosun zaman çok çabuk geçiyo
    canım bildiğim kadarıyla 38 haftada doğan bebekleri küveze almıyolar
    rabbim yardımcın olsunnnnnnn

4. 28 Ocak 2009
  5. nur1

nur1 Guest

canım şimdiden tebrik ederim allah analı babalı büyütsün ben ilk oğluma 37 de sezeryan la doğum yaptım hiç korkma küvezlik olayın yok bebeğinin kilosu 1,500 altındaysa eğer küvezlik olayı oluyor ben şuan 2 ciye hamileyim 36+3 benim de suyum da azalma oldu cuma veya pazartesi bende sezeryan a giricem kısmetse allahım tüm hamileleri bir avaz da kurtarsın canım güzel haberlerini bekliyoruz bu arada hangi hastane de doğuma giriyorsun.

6. 28 Ocak 2009
  7. Bebixsx

Bebixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Allah hayırlısıyla kurtarsın,şimdiden tebrikler...

8. 28 Ocak 2009
  9. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    neredeyse 38. haftan bitiyor hayatım ne küvozü...hiç endişe etme...hemen kucağına alırsın..bitirmişsin zaten sen haftaları...darısı başımıza canım..ben 37. hafta sonunda sezaryan olucam..bebek küvöze filan girmeyecek dedi doktorum düşün yani...allah bebeğine uzun ömürler versin...

10. 28 Ocak 2009
  11. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    canım normal zamanın endişe etme mutlu bir şekilde gir doğuma hayırllı olsun..

12. 28 Ocak 2009
  13. urla

urla 3 'Ü 1 ARADA...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah analı babalı büyütsün.

14. 28 Ocak 2009
  15. denizcb

denizcb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hiç üzülme.36.haftadan sonra doğan bebekjler küveze alınmıyor.Bir de beni düşün bebeğimin suyu azalmış ve her gün nstye giriyorum.Her an sezeryana da alınabilirim ki ctsiye kadar alınmazsa ctsi doktor kesin alacak..Ve 37.haftada doğum yapmış olacağım.Yani senden 1 hafta önce.Sürekli kalp atışlarını hareketlerini kontrol etmek zorundayım.Sen nerdeyse 38.haftanda doğum yapacakmışsın.Buna doktorlar erken doğum bile demiyor.İçini ferah tut.
    Hayırlı ve sorunsuz bir doğum; sağlıklı ve mutlu bir bebek diliyorum.Dualarımız seninle...

16. 28 Ocak 2009
  17. denizcb

denizcb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nurcum aynı dertten muzdaribiz.Cumartesi gününden beri yaşadığım stresi anlatamam.Suyum sınırın altında,her gün nstye giriyorum.Doktor en fazla önümüzdeki ctsye kadar bekletecek.Yani 37.haftamda doğuma alacak.Sana da sabır ve hayırlı doğumlar diliyorum.

18. 28 Ocak 2009
  19. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım neden üzgünsün haftan gayet normal .Şöyle düşün bebek şuandan itibaren dışarıda daha güvende olacak değerlerinin yükselmesi onun için zararlı olabilir .Olumsuz düşünme sakın hepimizin duaları seninle yarın bu saatlerde bebeğin kucağında olacak keyfini çıkar .
    Sonra da evine gelip bizlerle bebeğin resimlerini ve doğum hikayeni paylaş :sm_cool: