yarın test günüm ne olur dua edin çok korkuyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve masalelif tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : masalelif
  1. masalelif

masalelif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    yarın 12.günüm test günü yani.ben çok korkuyorum.idrar hala negatif.moralim sıfır.dua edin kızlar lütfen.rabbim masalımı bana bağışlasın.

2. 16 Nisan 2010
  3. diana007

diana007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşşş pozitif olur seninde bu yoldaki herkesinde.bende mayısın ilk haftası tedaviye başlıcam ben şimdiden kokuyorum o iğneleri kendime nasıl vurcam yumurta toplamı işlemi nasıl olcak? sen sona gelmişsin allahım inşşş bebeğini göndermiştir sana cnm hemen yaz sonucunu buraya.bu arada özel olmazsa sizde sorun neydi?

4. 16 Nisan 2010
  5. hypnos_g

hypnos_g Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kadar korkma.hayatın sonu değil ya .inşallah yarın pozitifi görürsün.tüm kalbimle diliyorum.biliyorum insanın elide değil endişelenmemek.bende hemen hemen aynı duyguları yaşıyorum.sona yaklaştıkça olmayacakmış gibi geliyor.ben allahtan hayırlısını diledim.kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız.

6. 16 Nisan 2010
  7. masalelif

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı olsun canım.iğneler zor olsa ben yapamazdım.ben yaptıktan sonr herkes yapar.zaten normal şırınga iğnesi gibi değiller.inceciklr.hissetmiyosun bile.yumurta toplama işlemindede zaten uyuyosun.takma bunları kafana.kolay kısım onlar.en zoru transferden sonraki bekleme dönemi.rabbim yüzümüzü güldürsün.psikolojik

Son düzenleme: 16 Nisan 2010
  8. 16 Nisan 2010
  9. masalelif

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın ama elimde değil.senindemi yarın test günün.idrar testleri moralimi bozdu benim.keşke hiç yapmasaydım.pozitifleri görünce kızlarda,heveslendim.ama negatif

10. 16 Nisan 2010
  11. diana007

diana007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aminn cnm inşş yarın senin yüzün güler sonrada bizim gerçekten senin için dua edicem.yinede her sonuca kendimizi alıştırmalıyız bunu sölemesi zor olsada ama bence güneş yarın senin için doğucak:ecrin_bebek:

12. 16 Nisan 2010
  13. masalelif

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah.sağol canım.

14. 16 Nisan 2010
  15. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inş. hayırlı sonuç alırsın arkadaşım. O sonuçları beklemek çok zor bilirim. Benimde ilk tüp bebek negatifle sonuçlanmıştı. ikincisini dondurulmuşlarla yaptım. Rabbime şükür şuan 15 haftalık gebeyim....Allah herkeze yaşatsın. Bizim problemimiz açıklanamyan infertileteydi. ıdrardeki negatif sonuca aldırma. Kanda pozitif çıktığı halde idrarde halen negatif sonuç alan çok arkadaş vardı burda. Umarım herkez pozitif sonuçlar alır. Rabbim tez zamanda kıcağımıza almayı nasip etsin.

16. 16 Nisan 2010
  17. masalelif

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım.benim dondurulmuşumda yok malesef.yarını nasıl edicem bilmiyorum.hayırlı haber almayı nasip etsin rabbim.allah bebiğini kucağına almayı nasip etsin.inşallah idrarın bi oyunudur bu:)iyi dileklerin için sağol.sevgiler

18. 16 Nisan 2010
  19. nur3881

nur3881 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım, hadi bakalım allahım inşallah yüzünü güldürür,Şeniz yarın senin günün olur inşallah arkadaşım