yarına kadar bir karar vermem gerekıyo!bi öneri lütfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BeHaPpY tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : BeHaPpY
  1. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.ben yeni katılıyorum aranıza ortamı cok begendim.bi sorum olacak içinden cıkamıyorum.sizinde yorumlarınıza ihtiyacım var.1 bucuk senedeır evlıyız.ıkımızde farklı memleketlerdenız ve başka bi yerde gorev yapıyouz.her tatılde bı sorun bı tartışma cıkıo.artık tatıl falan olmasını istemez duruma geldim.kimin tarafına gıdılecek tartışması.yaz tatılının sonunda onlardaydık.ramazan bayramında 9 gunluk tatılde yıne onlardaydık.anlaşmıştık kurban tatılı az dıye bı yere gıtmeyecektık.yarıyıl tatılınde ıse benım tarafa gıtcektık.ama onun burda bı dayısı var ve arbasıyle memleketıne gıtmek istıo.daha bize sormnadan gıderız falan dıe karar verdi kendi kendine.eşimde zaten dunden razı.bunu fırsat olarak goruyo ve hazır araba gıdıoken gıdelım dıo.10 saatlık yol 4 gunluk tatıl.ama ben ıstemıyorum.her bayramı başkalrının yanında gecırmek ıstemıyorm.ve her bayramda onun aılesıyle.bunu soyledıgımde kuplere bınıyor.yarından sonra arife ve hala tekrar acmadık konuyu bi tatsızlık yaşanacak die..haksız mıyım?

2. 25 Kasım 2009
  3. elvinnaz

elvinnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eşiniz bencillik yapıyor bizimde benzer bi durum ramazan bayramalrını benim ailemler kurban bayramlarını eşiminkilerele kutluyoruz olay çok büyümesin istersen bu sefer daha git ama eşine bunu anlat bi düzen koyalım falan bu sefer sizinkile bi dahaki seferde benim ailemin yanına gidelm falan diye bence öle

4. 25 Kasım 2009
  5. esrazey

esrazey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor bir durum.ben olsam ya ailemin yanına giderdim,ya da onun ailesinin yanına gitmezdim.

6. 25 Kasım 2009
  7. bence gitmeyin 10 saatlik yola, zaten ramazanda gidilmis...ben 7 saatlik yola gidicem bu bayram o bile gozumde buyuyor...bu bayram evimde oturcam dersiniz, hic mi cevreniz yok gelip gidecek olan?

8. 25 Kasım 2009
  9. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz bu konuyu konuşmuştuk baştan aslında ve duzenede koymuştuk.aslında hıc bı yere gıtmeyecektık tatıl kısa dıye.benım memleketım 18 saat onunki 10 saat.ama işte dayısı cıkınca ortaya hazır araba gıdıyorken gıdelım dıyo.oraya gıtmezsek bızım orayada gıdemeyız cok uzak cunku 4 gunluk tatıl ıcın.ama ben her seferınde onunkılerle olmak ıstemıyorum benımde bı aılem var ve ordayken daha cok istiyorum kendı aılemın yanında olmayı.kendı ailemede yıne oraya gıdebılecegımızıde soylemk ıstemıyorum ne bıleyım sankı onlara karsı kotuluk yapıyormuşum gıbı hıssedıyoum offffff offfff

10. 25 Kasım 2009
  11. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslarımız var ve 4 gunluk tatıl cevre olmasada gecer zaten bana gore problem degıl bu.ama o ınat etmış boyle bı fırsat varken nıye gıtmeyım dıe.ben gıtmeyecegım sen nereye ıstersen gıt dedım.(ki evde tek başıma asla kalamam)sen bılırsın ben gıdecem dıyo ve sınır edıo benı.sonrada başlıo bir hararetli tartışma.

12. 25 Kasım 2009
  13. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gitmek istemiyorsan gitmezsin zorla değil ya

14. 25 Kasım 2009
  15. BeHaPpY

BeHaPpY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gitmek ıstemıyorum ama bunu ona kabul ettıremıyorum.ben sızın memlekete gıtme fırsatı cıksaydı gıderdım boyle yapmazdım dıo ki hiç zannetmıyorum.baya dolmuşum sanırım yaza yaza bıtıremedım.ama dogru durustte kımseyle paylaşamadım

16. 25 Kasım 2009
  17. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bence de eşiniz bencilce davranıyor.
    Anlaşmanıza rağmen her tatili ailesiyle beraber geçirmek istemesi bunu gösteriyor.
    Bence bu defa tavrınızı koyun. Herhalde nasıl olsa sizin kabul edeceğinizden emin gözüküyor.
    Gösterin böyle olmayacağını...

18. 25 Kasım 2009
  19. cevreyi bahane olarak ileri surebileceginizi soyledim
    yani burda da bayram ziyareti yapalim burdaki cevremizi de ihmal etmeyelim babinda
    e siz gitmeseniz de gidecekmis, varsin gitsin, siz olmadan bayram cok tatsiz olacaktir onun icin, bunu da gorsun bence