Yarn Nian boham gnderiyorum canm acyor

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve meliss86 tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : meliss86
  1. meliss86

meliss86 Guest

onu cok seviorm bi ton odunluk yapmasına ragmen bana sık sık seni seviorm dememesine ragmen her konuda tartısma yapmamıza ragmen onu cok ama cok seviyorum..yarın yüzügü atcamdan haberi yokk ona büyük bi şok olcak nasıl dayancam bilmiorm tek teselli yasım 23 ..unuturm daha kimler gelir kimler gecer die avunuorm ama o tanıdgm en dürüst insandı hayatta..sadece huzur istemiştim hayattan sadece huzur..o ise kıskanclıklarıyla bile huzurszlk cıkarttı..onu cok seviorm canım cok yanıoo..herseymz hazrdı..evmiz bile tutulmstu her sefernde bitti diordum ama simdi kesin bitti sanrm bu kararı vermek zorndayım o hiç istemese de..:1no2:

2. 14 Ağustos 2009
  3. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sebep neden böyle bir karar vermek zorundasın neden bukadar geciktin bir tabir vardır yumurta kapıya dayanıncamı aklına geliyo

4. 14 Ağustos 2009
  5. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    neden böyle bir kara verdinizki
    biraz daha açarmısınız

6. 14 Ağustos 2009
  7. hureyremir

hureyremir ılk sen son sen... Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kadar severken sevilirken,kavuşmanıza da bi nikah kalmışken bu ayrılık neyin nesi güzelim.Bence biraz daha düşün derim,hemde haberi yok yarın öğrenecek diyosun.Sorunlar varsa oturup yüz yüzw konuşmanız daha iyi olacaktır,böylesi yüz üstü gibi bırakır oluyo,ilerde pişman olma payını da düşün derim canım,Allah yardımcın olsun şimdiden.

8. 14 Ağustos 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    üzüldüm
    sorun ne peki bukadar severken?

10. 14 Ağustos 2009
  11. meliss86

meliss86 Guest

hayır cok seviyorum vazgecemiyorum hep bugun yarın düzeliriz diye bekledim hep düğün stresi dedim oysa ben o üzülmesin diye borclarımızı kapatmaya altınlarımı bile vermeyi teklif ettim yeter ki o sıkıntılanmasın huzur olsun istedim ama birgün iyi isek diğer gün gereksiz seyden kavga..cok yoruldum evliliğiminde tartısmalarla gecmesinden korktum

12. 14 Ağustos 2009
  13. meliss86

meliss86 Guest

küçükken şiddetli geçimsizlikten ayrılanları hiçç anlayamazdım insan 6 milyar insanla değil ki 1 insanla gecinecek neyi paylasamıyor derdim ama şimdi anlayabiliyorum..sürekli kıskanclık sürekli kısıtlama sürekli ilgi bekleme halbukisi sürekli ilgilendiğim halde sesim azcık kötü gelsin yine ne oldu diye o trip yapmaya başlar ne olmuss benim askımaaa demek yerine kızar..yani hep ufak meselerden..ben alttan alsam iş tatlıya baglanır ama ömrümğn sonunadek alttan almak zorunda kalmak duygusu canımı sıkıyor

14. 14 Ağustos 2009
  15. meliss86

meliss86 Guest

binlerce kez konustk ama o hep sarılamalrla biz ayrılamayız demelerle konuyu kapattı ciddi ciddide oturup konustuk tamam bundan sonra farklı olcak diye karar alıyoruz ertesi güne bambaska bi sebepten bir tartısma daha..yolda görüorm herkes ne kadar mutlu..burdaki yazıları okuyorum neden biz böyle değiliz diyorum

16. 14 Ağustos 2009
  17. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgi herşeye yetmiyor ne yazık ki.
    Elinizden gelenide yapmışsınız,belki düzelir umuduyla zaman vermişsiniz.
    Ama en azından bu şekilde yürümeyeceğini görmeniz güzel birşey.
    Ciddi adımlar atıldıktan sonra bitirmek daha zor tabiki ama,bir evliliğin bitmesi daha fazla hayal kırıklığı yaratır insanda daha fazla canını acıtır.
    Evlenmeden önce bu kıskançlıklar bu gereksiz tartışmalar iyi bir zemin hazırlamadığı için korkularınızda haklısınız.
    Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

18. 14 Ağustos 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sen kararını vermişsin hakkında hayırlısı olsun..