yarrrrdııımmmm salı doğum var yatak döşek yatıyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hadeng tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : hadeng
  1. hadeng

hadeng Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    salı doğum var nezle oldum.halsizlik hapşırık.napayım ki.ertelesem mi diğer haftaya bebek durur mu ki.38 hafta bitti henüz ama daha hiç belirtim yok ağrı mağrı.açılma da yokmuş.vakti var gibi
    ebe bakmıştı 10 15 günün var dedi.öfff dikişlerde zor olur hastayken.doktorlar da önce alıyo genelde ama bekler mi bebeğim.kafamçokkarıştı

2. 14 Mart 2010
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sezeryen doğum olacak sanırım, dr unla konuş canım mümkünse biraz ertelet çünki dikişliyken hapşırmak ve öksürmek gerçekten mümkün değil, bende sezeryen bölgesinden ameliyat geçirmiştim, 10 gün öksürememiştim ve gülerken bile karnımı tutuyordum, ameliyathane desen zaten soğuk...Kendini toparlayıp doğuma gitmen tabiki daha iyi olacaktır? Bu arada ızmirdeymişsin dr kim, nerde doğum yapacaksın?

4. 14 Mart 2010
  5. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    evet hiç değilse cumaya alır doktorun, bi kaç günde daha iyi olursun. gece boğazına atkı sarıp, atkının uçlarını böğrüne kapat. bide kapşonlu eşofman giyip fermuarı atkının üstüne çek. kafanıda kapat. ısıt iyice kendini öyle uyu,, inşaAllah öksürüğün yumuşar arkadaşım. geçmiş olsun

6. 14 Mart 2010
  7. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım geçmiş olsun.Ertelemen ii olacak bencede ıhlamur iç boğazın yumuşar tahriş olmaz.Limon portakal suyu çokca tüketiyorsundur zaten.Çabucak kurtulursun ve sağlıcakla yavruna kavuşursun inşallah.

8. 14 Mart 2010
  9. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım sen istemesende hasta olduğun için erteleyecekler anestezi veremiyorlar çünkü hasta olunca.Doktoruna durumunu mutlaka anlat sonra bilmeden almasınlar sezaryana..Allah kurtarsın..