YAŞ İLERLEDİKÇE ANNENİZE Mİ? BENZİYORSUNUZ :d

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve mumudihaba tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mumudihaba
  1. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    KIZLAR NASILSINIZ

ÖNCEDEN ANNEMİZ YAPINCA KIZAR SİNİRLENİDİK AMA BİRGÜN GELİYORKİ AYNI DAVRANIŞALRI BİZLERD EYAPIYORUZ

MESELA BENİM ANNEM YOĞURT KAPLARINI POŞETLERİ HEDİYE PAKETLERİNİ VS BİRÇOK ŞEYİ SAKLARDI VE ÇOK HOŞLANMAZDIM BU DURUMDAN GEÇEN GÜN FARKETTİMKİ ÖNCEDEN ANNEMİM YAPMASINDAN HOŞLANMADIĞIM DAVRANIŞI YAPTIM YENİ ALDIĞIM BİR BOĞAZLI BİR BLUZUN YAKASINI KESTİM SONRA BADİMİN VS AMA KENDİME YENİ BİR TARZ YAPTIM YANİ ESKİSİNDEN GÜZEL BİLE OLDULAR
    BU DAVRANIŞ ANNEMİN ÇOK SIKLIKLA YAPTIĞI VE ÇOK HOŞLANMADIĞIM DAVRANIŞTI VEEEEEEE ARTIK BENDE ANNEM OLUYORUM DEDİM
    HENÜZ YOĞURT KAPLARI VE POŞET BİRİKTİRMİYORUM AMA GELECEK İÇİN ENDİŞE ETMİYORUM DEĞİLhihoyyyt

2. 18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mumudihaba
  3. march7

march7 Guest

:1no2:Ben de gün geçtikçe anneme benziyorum ama fizik olarak...annem hep babamıza benzetirdi bizi ve hayıflanırdı...biriniz bile bana benzemediniz der dururdu..ama ben şimdi aynaya bakınca annemi görmeye başladım...huylarına ise tam tersine hiç benzemem ..annem tam bir simetri hastasıdır..bense asimetrikim..kaydirigubbakcemile