Yaş ilerledikçe dolgunluğunu kaybeden yüzümüz için ne yapmalıyız?

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve pink_panther tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : pink_panther
  1. pink_panther

pink_panther Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Günler, aylar, yıllar geçiyor.. Ve her geçen gün yüzümüzden birşeyler götürüyor. Eski fotoğraflarınıza bakarken burda yüzüm ne kadar dolgundu, ne kadar gençtim diye düşünüyorsunuz. Ve şimdiki halinize bakıyorsunuz ki yüzünüz yavaş yavaş incelmeye başlamış. Ben çok şikayetçi değilim ama 25inden sonra dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. Haydi hep beraber ne yapabileceğimiz tartışalım. Yüzümüz nasıl dolgunlaşır, göz altlarımız nasıl dolar? bunu tartışalım.
    Bence bol bol C ve E vitamini tüketmek lazım. Hatta bunların tabletlerini her gün düzenli olarak kullanmalı. Bunun yanında bol su içmeli ve karnıbahar, lahana gibi sebzelrri bol tüketmeli. Sizce ne yapmalı?

2. 22 Eylül 2008
  3. Hayalimsi_n

Hayalimsi_n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende yanaklarim biraz dolsun istiyorum ama nasil hic bilmiyorum kendi capimda bi seyler denedim olmadi hatta okadar takmistimki bi ara kafaya guzellik merkezinde yanaklara restylan enjekte ettim bende alerji yapti uc sene cilesini cektim bi okadarda masraf bin pisman oldum ama ne fayda bilen varsa yazsin

4. 22 Eylül 2008
  5. Elis

Elis Guest

simdi bisey dicem ama kizmayin ne yalan soyliyim ben eski fotograflara baktikca simdiki halimi cok daha beyeniyorum,,,ne o topalak bi yuz koca kalcalar simdi oylemi 59 kiloyum ayol................hihoyyythihoyyythihoyyyt

6. 22 Eylül 2008
  7. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benımde yuzmu herkes cok begenır özellıkle elmacık kemıklerımı falan bendee ınceltcem dıye ugrasıyom

8. 22 Eylül 2008
  9. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne yersek yiyelim genlerde önemli bence
    ben yüzümü temiz tutuyorum bide göz çevremi nemlendiriyorum şu anda cildim güzel ama yaş ilerledikçe ne olur bilmem.

10. 22 Eylül 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    yaşlanma etkileri kendini gosterdikce insanın yüzünde çeşitli derformeler meydana gelir.
    beslenme elbette cok önemli dikkat etmek lazım
    ama ben şahsım 40-45li yaşlarda cerrahi operasyona sıcak bakıyorum şimdiden
    teknolojinin nimetlerinden faydalanmalı :kahve:

12. 22 Eylül 2008
  13. Castefella

Castefella Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    Evet haklısın canım yaş ilerledikçe ciltte sıkılığını kaybediyor. Bol sebze meyve tüketmek yanında da kesinlikle E vitamini almak gerekiyor sanırım. Ama bir türlü sebze, meyve alışkanlığını edinememiş ve tabletleri içmeyi unutan biri olarak minik minik çizgiler çıktı bile yüzümde:KK43:( Bir de mimik egzersizleri de yüze iyi geliyormuş ama ben beceremiyorum bir türlü, yapabilen olursa yazsın lütfen.

14. 22 Eylül 2008
  15. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende yzümdeki dolgunluktan incelikten falan degilde göz altlarımdaki şişlikten şikayetciyim.. eskiden hiç bişey yokken şimdi şiş şiş.. beslenmeme dikkat ediyorum ama uyku sorunum basladı yine.. ikinciögretimim bide.. aksam okul gündüz uyku hesabı.... göz altlarına ne yapmak gerekiyo...

16. 22 Eylül 2008
  17. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    en önemli güzellik iksiri dengeli ve sağlikli beslenmedir.protein-c-a-e vitamini yönünden zengin beslenmek,bol su içmek,fazla kilo alip vermemek,düzenli soğuk su ile yikamak...şuda bir gerçek beden bir süre sonra yaşlaniyor bakimlAr da belli bir yere kadar

ceviz-fındık-yeşil çay-peynir-çökelek-balık ve deniz ürünleri-su-YOĞURT-ayran-et-brokoli-domates-havuç-pirinç-mercimek-kabak çekirdeği gibi besinleri daha ağırlıklı tüketmek önemli...

Son düzenleme: 22 Eylül 2008
  18. 22 Eylül 2008
  19. gamsee

gamsee xoxo Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de yuzum bi gun incecik bigun tombik oluyor.. 2 gun iyi beslensem hemen yuzume kilo alıyorum, tartı oynamıyor bile.. biraz acaip tabii.. ben de 25 i bekleyim o zamn :) gerçi incelsin istemem tabi ki de ama hemen de tombikleşmesin yani... ilerde siz kolajen takviyesi duşunurken ben napcam onu merak ediyorum.. :)