Yaşadığı şehir dışında tedavi olan var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yojimbo tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : yojimbo
  1. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, biz mikroenjeksiyon için İstanbulda tedavi olmaya karar verdik.Şehir dışında tedavi olan arkadaşlar, kaç gün sonra yola gittiklerini ve hangi ulaşım aracını (Uçak, tren, araba, otobüs) tercih ettiklerini yazabilir mi?

2. 2 Mart 2010
  3. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar lütfen tecrübelerinizi paylaşın.Yol konusu kafama çok takılıyor.

4. 2 Mart 2010
  5. zuhale

zuhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim 1.30 saatlik yoldu transferden sonra 2 saat yattım sonrada arabayla yola çıktık otobüsle gitmen sakıncalı ama benim malesef sonucum negatif oldu. bence 1 gün yat orda transferden.

6. 2 Mart 2010
  7. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende yozgatta oturuyorum ankarada tedavi oldum eltimlerde kaldım bebeğim iki aylık oldu öyle döndüm yakınlarım olmasada otelde kalıcaktık en az üç gün bence sende bir iki gün bi otel veya misafirhanede kal risk alma lütfen

8. 2 Mart 2010
  9. yojimbo

yojimbo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İstanbulda kalacak yerimiz var.Dediğiniz gibi 2 gün kalmakta fayda var. Yataklı güzel trenler var, sonrasında onnla dönmek uçaktan veya otobüsten daha az sarsıcı diyor eşim.Teşekkürler bilgiler için.

10. 2 Mart 2010
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    transferden sonra doktorum 1 gece merkezde yatırıyor herkesi 1. tedavimde 1 gece merkezde 1 gece arkadaşımda kaldım 6 saatlik kendi arabamızla yolculuk yaptım tutmadı
    2. de doktordan rica ettim 3 gece merkezde 2 gecede arkadaşımda kaldım 5 gün kalmış oldum sonra 6 saat arabamızla yol geldik tuttu ama 8. hafta da kaybettim
    bence kalabildiğin kadar kalmak en iyisi tabi tutacaksa yine tutuyor ama bilemeyiz ki riske atmamak gerek inşallah kavuşursun bebeğine

12. 2 Mart 2010
  13. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba bende ankarada tedavi oldum.ankarada 2 gün kaldıktan sonra 8 saatlik yola gitim kendi aracımızdı.doktor ne zaman yola çıkabileceğimi söyledi ona göre çıktım.ikiz gebelik oluştu ama bebekleri 13 haftalıkken kaybettim.her şey nasip kısmet işi.arkadaşım 1 gün sonra çıktı oda hamile kaldı.şimdi bebeği doğdu bile.ne zaman çıkacağın mesafeylede orantılı bir şey aslında

14. 2 Mart 2010
  15. hannemehtap

hannemehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben dıyarbakırda oturuyorum ankarada yaptım işlemleri ılk 72 saatı ankarada gecırdım.zaten tutunma o donemde oluyor.ucakla döndüm su an 6 haftalık hamıleyım bende cok tedırgındım bılsem kenımı o kadar sıkmazdım stres yapmamaya calış bu daha onemlı