Yasak aklarn nedeni Angelina Jolie!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve BarbieveKen tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : BarbieveKen
  1. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Angelina Jolie sendromu!

Oklahoma Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, ilişkisi olan erkekler kadınlara daha çekici geliyor. Kadınlar "zor veya elde edilmesi imkansız" erkeklerden daha fazla hoşlanıyor. Uzmanlar buna "Angelina Jolie sendromu" adını verdi.

Kadınlar sevgilisi veya evli olan erkeklerden daha fazla hoşlanıyor, bir ilişkisi olan erkekler onlara daha çekici geliyor.

ABD'de bulunan Oklahoma Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, kadınlar "zor veya elde edilmesi imkansız" erkeklerden daha fazla hoşlanıyor. Uzmanlar buna "Angelina Jolie sendromu" adını verdi.

Erkekler için ise, bir kadının "evli ya da bekar" olması farketmiyor...

Oklahoma Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya yaklaşık 500 kadın katıldı. ıki gruba ayrılan kadınlara aynı erkeklerin fotoğrafları verildi. Bir gruba baktıkları fotoğraflardaki erkeklerin evli olduğu, diğerlerine de bekar olduğu söylendi.

Araştırmanın sonucuna göre, ortalama bir erkek "bekar" olduğu söylendiğinde kadınların yüzde 60'ı tarafından beğenildi. Ancak bu erkeğin evli olduğu açıklandığında, bu kez kadınların yüzde 90'ı aynı erkeği çekici bulduklarını açıkladı.

Uzmanlara göre, kadınların evli erkeklerin peşinde koşmasının nedeni tamamen evrimsel. Buna göre eğer bir erkek bir kadın tarafından "seçilmişse" diğer kadınlar, bu erkekte "bir şey" olduğunu düşünüyor. Bir kadının bir erkeği seçmesi, diğer kadınlardan tarafından "Bu erkek bekarlardan daha değerli" hissi yaratıyor

ben Buna katılıyorum günümüzde bazı kadınlar için EVLı yada Nişanlı olan erkek çok daha cazip

ya ego tatmin etmek için nasıl aldım karısının elinden diye kendini yükseltmek için yapıyorlar

yada sebebi ne olursa olsun kadınlarımız artık bunu yapıyor..
    tabiki kadınların geneline yaymak yanlış ama yapanlar çoğunlukta

:CüvCüv:

Son düzenleme: 6 Ekim 2009
  2. 6 Ekim 2009
  3. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    buna bı de zengin,para eklendi mı erkeğin yası kaç olursa olsun kadınlar sülük gibi yapisiyo..
    bı kere bu konu hakkında konu acmıştım..biz bizzat yasıyoruz bu durumu..
    bı erkekte para varsa ne tipine bakiyolar ne evliliğine ne yasına..dedem 80 yasında eski sekreteriyla ve başka bir kaç tane kadınla gorusuyo fln..
    biraz ağır olucak belki ama aileme yasatilanlari kaldıramıyorum..kadınlar erkeklerden daha assaglik,daha seviyesiz..

4. 6 Ekim 2009
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Bende bi bayanım ama kadınların erkeklerden çok daha tehlikeli ve aldatma olaylarını başlatan taraf olduğunu düşünüyorum...
    Bir kadının düşmanı yine bi kadındır...
    Ve herşey kadının başının altından çıkar...Bu bir gerçek.. ıster alının ister alınmayın... Gerçi şunuda söylemeden geçemicem her kadın bir değildir her kadın böyle şeytanlıklar yapıcak diye bir şey yok ama çoğu olayda kadın başı çeker...
    Kadınlarda anlayamadığım bir şey var.. Bir tarafları şeytanla dost gibi.. Bazılarında bu kısım uykuya dalmış biçimde ama uyanması an meselesi gibime geliyor..
    Diceksiniz erkekler suçsuz mu bu konuda hataları yok mu?
    Onlarında hataları var tabiki ama inanın bizler kadar değil...Kadınlar teşvik ediyor onları...
    Çevremde aslaa böyle bir şey yapmaz dediğim kadınların neler yaptığını öğrendikten sonra bu düşüncemin ne kadar doğrulayıcı olduğunu gördüm... Çok namuslu bu taraklarda bezi olmaz dediğim kadınların kaç yuva yıktığını bilseniz sizin bile ağzınız açık kalır..
    ınanmıyorum ben kadınlara inanmıyorum çoğu insana güvenmiyorum...

6. 6 Ekim 2009
  7. OFFPOFFF

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    duş sana tamamen katılıyorum..erkek arkadaşımın yanindayken asılan kız gördükten sonra..kadınlar hakkındaki düşüncem aynen sizin dediğiniz gibi oldu..bu kadar onursuz,gurursuz ve basit olmayı midem kaldırmıyor benim..

8. 6 Ekim 2009
  9. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yolda yürürken nişanlımın içine düşen kızları alıp parçalayasım geliyo.hele bu yeni nesil daha berbat hani şu erkeklerin 'çıtır' dediği yaş grubu!!!!
    aşifte insancıklar!!!

10. 6 Ekim 2009
  11. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    her geç kızıımız aynı değil tüm çıtırları katmayalım

kadınların birde kadını çekememe huyu var..

mesela ben erkeklerle çalışmaktan daha çok memnunum

kapris yok, kıskanma yok, aşık atma yok, evdeki tüm problemi işe taşıyıp dırdır yok

erkeklerde olursa kırk yılın başı belki taciz olur ama minumumdur bu

kadınların sorunları hiç bitmez buna karşın..

12. 6 Ekim 2009
  13. OFFPOFFF

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim her zaman savunduğum ve arkadaşlık iliskilerinden de gözlemlediğim;bir bayanın en iyi dostu erkektir..ne olursa olsun iki kadın asla dost olmaz,ha olur ama o dostluk saf ve temiz değildir..mutlaka bı kıskançlık,fesatlik,dedikodu vs vardır..benim bgne kdr dostum dediğim herkes böyleydi bı tane erkek arkadasım,dostum vardı btn kadınlar gitti ama o hala yanımda ve ona kendimden çok güvenirim,inanırım..

14. 6 Ekim 2009
  15. BarbieveKen

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    o kadar da katı değilim

kadından kadına dost olmaz diyemem, dostlarım var çünkü

ama bazı noktalarda kadın kadının en büyük düşmanıdır

bunun arkasındayım..

16. 6 Ekim 2009
  17. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çoğu kişi kendi hayatındaki mutsuzluğu başkasını mutsuz ederek aşmaya çalışıyor. Aldatmanın mazareti yoktur. Kadınlar çoğu zaman kandırılsa da , insan karşısındakinin evli olduğunu hisseder gibi geliyor bana. ınanır mısınız bilemem ama benim de başıma geldi. Benimle ilgilenen birisinin evli olduğunu gördüm rüyamda. Dehşete düştüm o kadar üzüldüm ki kadının adına( doğruymuş evliymiş) Bir de utanmadan beni mutlu etmiyor karım diyorlar ya ona inanamıyorum. Ulan sen ne kadar mutlu ettin. Ne verdin de ne bekliyorsun. Kadınlar da ayy ben mutlu ediyorum başka kadının mutlu edemediğini diye düşünüyorlar herhalde. Aklım da çok ermiyor. bir aileyi perişan bir kadını bilmese de üzeceğime ben üzülürüm daha iyi

18. 6 Ekim 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ben bu görüşe katılmıyorum. bu ahlak,alınan değerler,aile,ve vicdanla ilgili.
    bunlardan yoksun olan kadın ve de erkek bunu da bastırarak söylüyorum erkek ,bunu yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ekim 2009