Yaşanan her şeye rağmen görümceme gitmeli miyim?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkaşlar görümclerle yaşadığım sıkıntılar malum bunun için konu açtım bazı arkdaşlarım eleştirdi evet benim yaptığım hata konuyu genlel olarak açmamdı ama ben kendi görümcleri düşünerek öyle bi başlık atmıştım.her neyse evli görümcemin annemi arayıp ağzına geleni söylemesi beni çileden çıkarmıştı sağolsunlar olnar sayesinde şuan sinir ilaçları kullanıyorum...
    bütün bunlarda sonra dün kayınvalidem aradı eşime işte ablanın küçük oğlu sünnet olucak eşinide al ziyerete gelin..........ben gitmiyeceğim dedim eşime...eşimde ben de gelmek istemedi derim dedi...bende dedim ki dedim beni sevmedikllerini istmediklerini memnun olmadıklarnı pişman oldklarını söylemişler yaa eee beni sevmeyen insanların yanlarında olmam onları rahatsız eder....gelicekmişim neymiş ablası eniştesine mahçup olmamalıymış....
    yani arkadaşlar sizce ne yapmalıyım kırgın olduğmu gösterip gitmemeliyim,yoksa her şeyi sineye çekip gitmelimyim?gerçekten sizlerden başka fikrini alıcağım kimse yok...annme söyledim annem sizin aile meseleniz ben karışamam kızım dedi...
    not:ben kayınvalidemi kovmadım daha önce yanlış anlaşılmışım çok üzerime geldiği için sadec leütfen gitt başımdan dedim..am a kovamak amacıyla deil yeter artık manasında....

Son düzenleme: 22 Ocak 2010
  2. 22 Ocak 2010
  3. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence git bu is daha fazla uzamasin. Yine düsünmüsler seni cagirmislar gitmemek olmaz bence. Onlar seni cagirarak sana dogru bir adim atmislar sanada onlara adim atmak düser. Evlilik bazi seyleri unutmayi gerektiriyor maalesef.

4. 22 Ocak 2010
  5. 34moni53

34moni53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eğer gitmezsen onların eline bir koz daha vermiş olursun.
    geline bak yeğeninin sünnetine tebriğe bile gelmedi derler.
    eşinin yeğeni sünnet olmuş, size yakışan dayısı ve yengesi olarak ziyaret etmek olur.
    sen yanlış yaptıklarını düşünüyor olsan bile, yanlışa yanlışla cevap verme.
    Gidersin çok konuşmaya da girme ne kadar sinirlerin şu an iyi olmasa da nasılsın diye sorarlarsa da iyiyim saol de geçiştir.

6. 22 Ocak 2010
  7. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hayır bence gitme, mademkendi eşine karşı mahcubiyet duyabilecek kadar vs. narin insanlar, o zaman sana da aynı hassasiyeti gösterselerdi. gidersen kullanılmış olucaksın, normal bi ilişkinizin olucağını sanmıyorum bu saatten sonra zaten. sinir olma boş yere bari.

8. 22 Ocak 2010
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    arkadaşım görümcelerinle alakalı 3 konu açmışsın. bunu bir yerde topla bence.. aynı konudan devam et. yoksa senin görümcelerinle alakalı konularla dolacak bu bölüm.

10. 22 Ocak 2010
  11. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Görümceyle ne geçtiki aranızda. Tamiri olmayan birşeymibilmiyorumkismile

12. 22 Ocak 2010
  13. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla 3 konu açılmış ama ben hangisi karıştırdım ne geçtiki? ama neyse bence eşinin hatırı için uzatma. emin olki eşin sana daha değer verecek onların senin için ne düşündüklerinede takılma. eşinle iyi olamay bak. en çok bundan haz etmiyolarolumunekankayizsmile

14. 22 Ocak 2010
  15. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    Bu tarz insanları anlayamıyorum..Yaparlar ederler sonra bak şu ne der bu ne der,enişteye ayıp olur,bilmemkimin bilmem nesine ayıp olur,Gelsin..Oldu ya ne kadar kolay dimi..

16. 22 Ocak 2010
  17. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

arkdaşım olayları öncden görebilme gibi bi yeteneğim yok müneccim değilim nerden bileyim görümcenin oğlunu sünnet edeceğini bir iki haftadan önce ayrıca bu seni ilgilendirmez buraya kimse zorla yorum yazmıyo her şeyi görmek zorundada değilsin bence senin aklın hala görümce meselesinde çok zoruna gitmiş belli bana fikir verin dedim lütfen rica ederek ahkam kesin demedim.....

18. 22 Ocak 2010
  19. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    valla git ama annenden özür dilemelerini de sağla bir şekilde kayınvalidenle de barış bence herkes karşılıklı hatalı çünkü senin olayında karşılıklı özür dileyip kapatın konuyu bir daha tekrarlanmaması gerektiğini de oturun konuşun önce kaynvalidenden başla sonuçta eğer eşinle evli kalacaksan formalite icabı da olsa ailesi ile görüşmek zorundasın